Yardım Ps4 İçin Hangisi

EmreEmo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Herkes İyi geceler ps4üm uzun süredir hdd'si bozuk olduğu için bir ssd alayım diyorum ve 2 ssd arasında kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim ilk bunu almayı düşündüm ama daha sonra samsungun bunu gördüm ama ikisi arasında kaldım hepsiburada dan alabilirim ama vatandan sipariş verip mağazadan almak daha mantıklı geldi tekrardan yardımcı olursanız çok sevinirim

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
İyi geceler,
Sansung 870 Evo diğerinden daha nitelikli, 512MB DRAM Cache mevcut.
Ayrıca TBW değeri daha yüksek: 300 TBW

TBW kısaltması, terabayt cinsinden ifade edilen, arızalar arasındaki sürüş süresini ifade eder. Yani bu modüle yazılması (yeniden yazılması) garanti edilen toplam bilgi miktarıdır. Bu ölçüm bir sürücünün genel güvenilirliğini ve ömrünü ölçer; diğer her şey eşit olduğunda TBW ne kadar yüksek olursa cihaz o kadar uzun süre dayanır.

Vatan da bulamazsanız:

KS

EmreEmo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İyi geceler,
Sansung 870 Evo diğerinden daha nitelikli, 512MB DRAM Cache mevcut.
Ayrıca TBW değeri daha yüksek: 300 TBW

TBW kısaltması, terabayt cinsinden ifade edilen, arızalar arasındaki sürüş süresini ifade eder. Yani bu modüle yazılması (yeniden yazılması) garanti edilen toplam bilgi miktarıdır. Bu ölçüm bir sürücünün genel güvenilirliğini ve ömrünü ölçer; diğer her şey eşit olduğunda TBW ne kadar yüksek olursa cihaz o kadar uzun süre dayanır.

Vatan da bulamazsanız:

Çok teşekkür ederim benimde aklıma hep samsung yatıyordu yorumunuzla beraber samsung alıcam ps4 slim için iyi olur değil mi?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Kafanızda soru işareti kalmamaı açısından PS4 klavuzu veya int. sitesinden Storage-depolama kısımlarına bakın isterseniz. Zira ben PS4 kullanmadım.
Bunun dışında marka ve nitelik açısından üst segmente yer alır. Zaten 2.5 inch SSD. M.2 ye geçilmesiyle pek üreticisi kalmadı

KS

EmreEmo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kafanızda soru işareti kalmamaı açısından PS4 klavuzu veya int. sitesinden Storage-depolama kısımlarına bakın isterseniz. Zira ben PS4 kullanmadım.
Bunun dışında marka ve nitelik açısından üst segmente yer alır. Zaten 2.5 inch SSD. M.2 ye geçilmesiyle pek üreticisi kalmadı
Tamamdır teşekkür ederim iyi geceler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri