PS4 İçin Monitör Tavsiyesi

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PS4' icin monitör almak istiyorum bütcem max 1100 TL' önerilerinizi bekliyorum ..

Birde merak ettiğim PS4 icin 60 Hz yeterli mi ? ve 1 ms veya 5 ms cok fark yaratır mı ?

Desteklerinizi bekliyorum ;

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
32" ve üzerine bakın Konsol için aşağısı bir konsol için zevk vermez. Konsolların olayı uzaktan araya mesafe alarak oynamak ve ekran büyük olmalı ki uzaktan oynadığınızda görüntüyü algılayabilin. Ayrıca MS değeri önemli değil konsol oyunlarında ve 60 Hz olabilir ki zaten konsolda çoğu oyun 30 FPS bazıları 60 FPS olarak çalışıyor. Ayrıca ben sizin yerinizde olsam 2000 TL küsüre 4K bir TV alırdım monitörede 2000 TL civarında vereceksiniz zaten büyük ekran 4K monitörler bu fiyatta ki bence gereksiz konsol için monitör.

TV önerilerim aşağıda.

Awox U5000STR 50" 4K Dahili Uydulu Led Tv + Askı Aparatı - 1.912,46 TL

Bu ürün konsol için çok ideal TV özelliklerini pek öveni görmedim nette baktım biraz alanlarda genelde Konsol için alıyorlarmış zaten.

Bu ürün ise hem TV hem Konsol için ideal yine çok satan ürünlerden.

İbrahim solmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Her sorunun cevabı gene aynı soruya çıkıyor.önce herkes hangi oyunu oynamak istediğine karar verip öyle yola çıkarsa daha iyi sonuç alır. Her oyun için monitörlerin artısı eksisi var. Bunlar konsollar ve pc ler içinde geçerli . Yani konu Derya deniz yaz yaz bitmez

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri