Soru Ps5 Alınır Mı ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
20 bin kusur ps5 almaktansa sistem cekip yanina jalan para ile 2.el ps4 bulurum daha mantıklı geliyor bana
En ucuzu 16k akakçede ama güvenilir mi vs bilmiyorum + olarak oyun fiyatları da yüksek ve + olarak sony yavaş yavaş oyunlarını PC getiriyor.

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
ben Türkiye'de konsol geleneğinin gelişmediğini düşünüyorum. hikayeli oyunlar için diyecek bir şeyim yok fakat oyunların pcye çıkmasını beklemek bence daha mantıklı. sonuçta bir çoğumuz klavye ile büyüdük kol ile oynamayı neredeyse bilmiyoruz. yurtdışında çoğu online oyun kol ile oynanıyor özellike us bölgesinde. fakat ben klavyeciyim ve o kadar parayı kesinlikle ps5e verip üstüne 1k 1k oyun almam.

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
PS5'te tek bir oyunun en az 700 TL'den çıktığını düşünürsek mantıksız bir seçim olur bence. Gamepass gibi bir olayı var PS5'in de ama yeni çıkan oyunları kapsamıyor ki Sony'de eski oyunlarını Pc'ye getirmeye başladı zaten. Bilgisayar alman daha mantıklı olur hem oyun oynarsın hem başka şeyler yaparsın.

macar42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ps biraz zevk meselesi hocam ya Tv ye bağlar canım sıkıldıkça oyun oynarım derseniz bütçenizde yeterliyse alınır. Ama bütçe kısıtlı ise bir pc kurmanızı tavsiye ederim sadece oyun olarak düşünmüyorum Film+Oyun+Günlük işler her türlü işi yapabilirsiniz. Ama ps dediğim gibi zevk meselesi

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
69
Benim fikrimce alınmaz. Neden derseniz artık ps oyunları pc'ye geliyor zaten. Aldığınız pcye düzgününden kol bağlasanız daha iyi performans alırsınız bence. Oyunlar ps storeda daha pahalı ve konsolda yapabilecekleriniz sınırlı. PC düşünmenizi öneririm eğer pc yoksa.

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
PS5 alınır da, Türkiye'de hâlâ stok sorunu olduğu için şu an karaborsa fiyatlarıyla satılıyor. O yüzden acele etmeyip beklemeniz daha mantıklı. Ezbere fiyat verildiği için ithalatçı garantili ürünler 20 bin iken birden 17-18 bine inebiliyor. Örneğin şimdi baktım 16.500 TL'ye düşmüş. 20 bine kakalayacak kimseyi bulamayınca 3500 TL gerilemiş haliyle!

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri