Yardım Psu Dan Tıkır Tıkır Ses Geliyor Yardım !

KS

AlsivaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Abi kusura bakma cok yordum ama monitörde hdmi no signal uyarısı veriyor simdi neden oldugunu biliyor musun ?
Çalıştırıyorum kasa çalışıyor mouse calisiyor monitöre mavi ekranda HDMI no signal yazıyor ve monitör açılmıyor

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Abi kusura bakma cok yordum ama monitörde hdmi no signal uyarısı veriyor simdi neden oldugunu biliyor musun ?
Çalıştırıyorum kasa çalışıyor mouse calisiyor monitöre mavi ekranda HDMI no signal yazıyor ve monitör açılmıyor
Monitörün görüntü girişi değişmiş galiba.

YAVUZKAGAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
ekran kartının eskiden takılı olan slotuna tak.Ya da monitörden source(vea kaynak) değiştir.

YAVUZKAGAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Ekran kartına hic dokunmadım abi source kaynak nasıl değiştiriliyor acaba
attığın fotoğarfta ekran kartından çıkartmışsın hdmi kablosunu.Monitörden monitöre değişir source onu senin bulman lazım.monitörün tuşlarıyla oyna.

KS

AlsivaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
attığın fotoğarfta ekran kartından çıkartmışsın hdmi kablosunu.Monitörden monitöre değişir source onu senin bulman lazım.monitörün tuşlarıyla oyna.
Hdmi kablosunu yanlış yere takmışım abim açıldı şimdi mönitör tekrar teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri