Ptt Avm 2. El Satışı Var Varsa Nasıldır?

Ukhozi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Letgo üzerinden birisiyle anlaştım. Fakat satıcı güvenilir olması için PTT AVM kullanalım dedi. 2 gün kullanma hakkınız var bir problem çıkarsa iade edersiniz dedi. Kargo ücreti vs. de yok. PTT AVM'den satış yapılıyor mu bilmiyorum. İlan koyup linkini atacakmış arkadaş. Bir problem yaşar mıyım?

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Dolandırıcı olabilir. PTT avm yerine o adrese benzer bir adres atıp sahte sayfaya ödeme yapmanı sağlayacak.

Şu şikayete bakın.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
121
Letgo üzerinden birisiyle anlaştım. Fakat satıcı güvenilir olması için PTT AVM kullanalım dedi. 2 gün kullanma hakkınız var bir problem çıkarsa iade edersiniz dedi. Kargo ücreti vs. de yok. PTT AVM'den satış yapılıyor mu bilmiyorum. İlan koyup linkini atacakmış arkadaş. Bir problem yaşar mıyım?
net dolandırıcı öyle linkleri çok gördüm pttavmde 2.el satışı yok

genelde sahibinden de yaparlar bunu ve link atmasına gerek yok eğer satıcı ismini söylesin sende onun mağzasına git sipariş ver ki ismini sorduğun anda geri dönüş de alamayacaksın özelden letgo linkini atarmısın satıcının

KS

Ukhozi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
net dolandırıcı öyle linkleri çok gördüm pttavmde 2.el satışı yok

genelde sahibinden de yaparlar bunu ve link atmasına gerek yok eğer satıcı ismini söylesin sende onun mağzasına git sipariş ver ki ismini sorduğun anda geri dönüş de alamayacaksın özelden letgo linkini atarmısın satıcının

Hesabını kapatmış. Şüpheliydi biraz zaten şehir dışında hasta bakıcısı vs. Dolandırıcı sanırsam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri