R5 5500 Soğutma

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Merhabalar, işlemcim için soğutma alacağım. Kule tipi düşünüyordum başta ancak piyasadakiler ya 150mm ya da üstü oluyor haliyle de kasama sığmıyorlar. Eğer bildiğiniz kaliteli 150mm altındaki kule tipi varsa linkini atabilir misiniz? RGB falan istemiyorum hatta renksiz olursa daha iyi olur. Eğer kule tipi yoksa 240mm lik sıvı soğutma önerisi yapabilir misiniz? Sıvı soğutma alırsam üste koyarım bu sayede de sıcak hava yukarı da gider. Sıvı soğutma da aynı şekilde renksiz olursa daha iyi olur. Kasam Thermaltake Versa T25 bütçem maksimum 2k. Şimdiden teşekkürler.

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
Merhabalar, işlemcim için soğutma alacağım. Kule tipi düşünüyordum başta ancak piyasadakiler ya 150mm ya da üstü oluyor haliyle de kasama sığmıyorlar. Eğer bildiğiniz kaliteli 150mm altındaki kule tipi varsa linkini atabilir misiniz? RGB falan istemiyorum hatta renksiz olursa daha iyi olur. Eğer kule tipi yoksa 240mm lik sıvı soğutma önerisi yapabilir misiniz? Sıvı soğutma alırsam üste koyarım bu sayede de sıcak hava yukarı da gider. Sıvı soğutma da aynı şekilde renksiz olursa daha iyi olur. Kasam Thermaltake Versa T25 bütçem maksimum 2k. Şimdiden teşekkürler.
hava soğutmada buna bakabilirsiniz hocam

KS

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Soğutma direk 150mm kasada sıkıntı olur. Yoksa bunu almak istiyordum.

KS

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Ekran görüntüsü 2023-06-23 152438.png
Hem sizin kasa max cpu yüksekliği 160mm olarak geçiyor sitesinde.

Hocalarım yardımcı olma şansınız var mı?
@Syqex @NotHappy

Son düzenleme:
KS

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Bu soğutma iyi midir? Yükseklik 134 mm diye geçiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri