Çözüldü Ram Frekans Arttırınca Görüntü Gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba iyi günler,

Bende gigabyte b450ms2h ana kart var, easytune programından memory frequencyi arttırıp reset attım görüntü gelmiyor şimdi, biosa giremiyorum , pili çıkardım fakat düzelmedi bekletip tekrar taktım düzelmedi. Yardımcı olur musunuz

Moderatörün son düzenlenenleri:

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Merhaba iyi günler,

Bende gigabyte b450ms2h ana kart var, easytune programından memory frequencyi arttırıp reset attım görüntü gelmiyor şimdi, biosa giremiyorum , pili çıkardım fakat düzelmedi bekletip tekrar taktım düzelmedi. Yardımcı olur musunuz
Ramleri çıkarıp takarsanız bildiğim kadarıyla frekansları ilk günki halina döner bir deneyin isterseniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
XMP kullanarak belleklerin frekansını aktif edin. Sizin yaptığınız manuel OC yöntemine giriyor ve bellek + sistem gereksinimleri bunu ince ayarlar yapmadan direkt arrtırdığınız için karşılayamadığından görüntüyü kesiyor. Yani başarısız manuel OC denemesi oluyor.

KS

Emre54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Düzeldi teşekkür ederim

KS

Emre54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
XMP kullanarak belleklerin frekansını aktif edin. Sizin yaptığınız manuel OC yöntemine giriyor ve bellek + sistem gereksinimleri bunu ince ayarlar yapmadan direkt arrtırdığınız için karşılayamadığından görüntüyü kesiyor. Yani başarısız manuel OC denemesi oluyor.
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri