Yardım Ramlerim Düzgün Çalışıyor Mu?

s1600

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Son günlerde ekran kartım ya da ramlerim düzgün çalışmıyor hangisinde sorun var bilmiyorum. İşim edit yapmak olduğundan yoğun olarak after effects ve Topaz ai kullanıyorum. Operaya ya da ınstagrama bile girdiğimde hatalarla karşılaşıyorum genel olarak ''yetersiz bellek'' şeklinde oluyor. Ekran kartımın driverı güncel ama yine de yazılımsal bi sorun olabilir mi?

Eğer ramlerde bi sıkıntı varsa bunu nasıl öğrenirim? Tam gücünde çalışıp çalışmadıklarını nasıl anlayabilirim?

Herkese iyi akşamlar aynı konu üzerinden 2. konuyu açtım eğer bunda bi yanlışlık varsa özür dilerim. Acil yardıma ihtiyacım var.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,080
Son günlerde ekran kartım ya da ramlerim düzgün çalışmıyor hangisinde sorun var bilmiyorum. İşim edit yapmak olduğundan yoğun olarak after effects ve Topaz ai kullanıyorum. Operaya ya da ınstagrama bile girdiğimde hatalarla karşılaşıyorum genel olarak ''yetersiz bellek'' şeklinde oluyor. Ekran kartımın driverı güncel ama yine de yazılımsal bi sorun olabilir mi?

Eğer ramlerde bi sıkıntı varsa bunu nasıl öğrenirim? Tam gücünde çalışıp çalışmadıklarını nasıl anlayabilirim?

Herkese iyi akşamlar aynı konu üzerinden 2. konuyu açtım eğer bunda bi yanlışlık varsa özür dilerim. Acil yardıma ihtiyacım var.
Sistemin nedir ?

KS

s1600

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ramler farklı marka mi ? Memtest programını indir
Hocam elimdeki sistem pchocası'nın hazır sistemi yaklaşık olarak 1.5 2 yıl oluyor galıba sistem ismini hatırlamıyorum. Farklı Markalar değil. Sorun nvıdıa driverında eski sürümlerden biri yüklediğimde sorun çözüldü. Ama sistem yine de eski performansını pek vermiyor temizliği ile ilgili bi sorun olabilir mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri