Yardım Rampage Mage 7.1 Cızırtı Gitmiyor

Fatih0012

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rampage mage 7.1 kulaklık aldım driverleri yüklememe rağmen cızırtı sorunu gitmiyor ilk başta bir sorun yoktu bilgisayarımı açıp kapattiktan sonra arkadaki ses başladı kulaklıkta sorun yok ama mikrofonu lanet bir ses çıkarıyor USB girişli yardımcı olabilirseniz sevinirim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Rampage mage 7.1 kulaklık aldım driverleri yüklememe rağmen cızırtı sorunu gitmiyor ilk başta bir sorun yoktu bilgisayarımı açıp kapattiktan sonra arkadaki ses başladı kulaklıkta sorun yok ama mikrofonu lanet bir ses çıkarıyor USB girişli yardımcı olabilirseniz sevinirim
Anakartınız nedir?

mertaydnn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Maalesef bu sorun düzelmez yeni aldıysanız geri iade edin daha kaliteli markalara bakmanızı öneririm

mertaydnn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Gigabyte A520M K 1.0 DDR4 mATX Gaming Anakart

;( Üzücü bir durum ama sorun ne olabilirki
Benim tahmin ettiğim ki araştırdığıma göre ucuz mal rgb kulaklık rgb çalışma frekans sesleri mikrofona yansıyor o da dip ses yapıyor coil whine gibi düşünebilirsin bu da kulaklık versiyonu işte

Ucuz mal derken kalitesiz ürün

''Tabi senin maddi gücünü bilmediğim için yanlış anlamazsan sevinirim''

KS

Fatih0012

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Maalesef bu sorun düzelmez yeni aldıysanız geri iade edin daha kaliteli markalara bakmanızı öneririm
Benim tahmin ettiğim ki araştırdığıma göre ucuz mal rgb kulaklık rgb çalışma frekans sesleri mikrofona yansıyor o da dip ses yapıyor coil whine gibi düşünebilirsin bu da kulaklık versiyonu işte

Ucuz mal derken kalitesiz ürün

''Tabi senin maddi gücünü bilmediğim için yanlış anlamazsan sevinirim''
Ya sorun yok bilmediğim için öyle aldım tavsiye olarak bana onerebilecegin birşey varmı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri