Rehber Razer Blackshark V2 Sağ Kulaktan Ses Az Gelmesi Sorunu Çözümü !

auteswolf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar bu aralar Razer Blackshark v2 Sağ kulaklık %50 Kısılanlar var benim başıma geldi 2 haftadır sağ kulaklıktan az geliyordu bu hafta kararlaştırdım iade gönderecektim lakin internette araştırma sonucu update sonrası windows sağ kulaklığı kısmış. Bende ismini vermek istemiyorum reklam olur Bir forumda yorumlar da çözümünü buldum berki bu olmasaydı yapamazdım çünkü baya program deneyip başarısız olanlar var. Bu durumda hata ile karşılaşanlar varsa bilmeyen kim varsa çözümü:
Başlat-Ses Ayarları- Cihaz Özellikleri- Denge ayarları
Çok sevindiğim için boşu boşuna garantiye göndermediğimden paylaşıyorum yoksa sizde mağdur olmayın arkadaşlar
🙂
iyi günler dilerim.

Ekli dosyalar

• 110000266892772.jpg
    110000266892772.jpg
    117.5 KB · Görüntüleme: 27

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Arkadaşlar bu aralar Razer Blackshark v2 Sağ kulaklık %50 Kısılanlar var benim başıma geldi 2 haftadır sağ kulaklıktan az geliyordu bu hafta kararlaştırdım iade gönderecektim lakin internette araştırma sonucu update sonrası windows sağ kulaklığı kısmış. Bende ismini vermek istemiyorum reklam olur Bir forumda yorumlar da çözümünü buldum berki bu olmasaydı yapamazdım çünkü baya program deneyip başarısız olanlar var. Bu durumda hata ile karşılaşanlar varsa bilmeyen kim varsa çözümü:
Çok sevindiğim için boşu boşuna garantiye göndermediğimden paylaşıyorum yoksa sizde mağdur olmayın arkadaşlar
🙂
iyi günler dilerim.
Çözdüğünüze sevindim :)

İlk defa forum da gönderi paylaşıyorum sağolun :)
Hoşgeldiniz hocam :) ekipman konularında etiket atabilirsiniz

Son düzenleme:

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
A
🙂
iyi günler dilerim.
Aynı sorun bende de var kronik sorun mu bu?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri