Soru Razer Blackshark V2 Usb Ses Az Geliyor

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Konumda yazdığım kulaklıktan elimde mevcut, eskiden kulaklığın sesini kısmak zorunda kalıyordum çok yüksek ses veriyordu, (Laptop) Şuan masaüstü cihazımda aynı cihazı kullanıyorum fakat sesler baya düşük, Razer Synapse kurulu olmasına rağmen sesler düşük geliyor, acaba usb soketi ile mi ilgili, daha önce başına gelen var mı ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Ben bu kulaklığı kullanmıyorum ama banada düşük geliyordu FXSound kullanıyorum ayarlarım bu ses çok iyi
Screenshot_8.png

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Bedava bir program eskiden paralıydı ve adı farklıydı eskiden bir yayıncı kullanıyordu ondan beri kullanıyorum.
Hocam programı kurdum cidden baya sesler arttı teşekkür ederim. Peki oyun için önerdiğin ayar var mı ? Aşırı sesler geliyor yine ayak sesi dışında aşırı sesler duyuyorum :)

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Konumda yazdığım kulaklıktan elimde mevcut, eskiden kulaklığın sesini kısmak zorunda kalıyordum çok yüksek ses veriyordu, (Laptop) Şuan masaüstü cihazımda aynı cihazı kullanıyorum fakat sesler baya düşük, Razer Synapse kurulu olmasına rağmen sesler düşük geliyor, acaba usb soketi ile mi ilgili, daha önce başına gelen var mı ?
razer uygulamasından yükseltebilirsiniz ve baska bir cihazdandan kontrol edin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri