Razer Blackwidow V2 - Corsair K70 RGB Lux (Red Switch)

Razer Blackwidow V2 - Corsair K70 RGB Lux (Red Switch)

• Razer Blackwidow V2

Kullanılan: 1 50.0%
  • Corsair K70 RGB Lux (Red Switch)

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

mserler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. Ben mekanik klavye almak istiyorum. Razer Blackwidow V2 ile Corsair K70 RGB Lux (Red Switch) arasında kaldım. Forumlarda ikisinin karşılaştırmalarına baktım fakat hala tam bir karara varamadım. Sizce hangisi daha doğru bir tercih olur ? (Oyun tarzı olarak sadece belli bir türden oyunları oynamıyorum . MMO , FPS , MOBA ağırlıklı olarak oynuyorum.)

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
mserler' Alıntı:
Merhabalar. Ben mekanik klavye almak istiyorum. Razer Blackwidow V2 ile Corsair K70 RGB Lux (Red Switch) arasında kaldım. Forumlarda ikisinin karşılaştırmalarına baktım fakat hala tam bir karara varamadım. Sizce hangisi daha doğru bir tercih olur ? (Oyun tarzı olarak sadece belli bir türden oyunları oynamıyorum . MMO , FPS , MOBA ağırlıklı olarak oynuyorum.)

Bazı arkadaşlarımdan duyduguma göre red switch kendini pek farkettirmiyormuş önerim brown switchlere bakmanız

mserler' Alıntı:

özel bir ses istiyormusunuz yoksa ilk deneyiminiz olacagından dolayı kaliteli mi istiyorsunuz

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
mserler' Alıntı:

Kullanan arkadaşıma sordum kesinlikle red almasın dedi amazon üzerinden brown switch alsın dedi

KS

mserler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
BilgisayarcıGenç' Alıntı:
mserler' Alıntı:

Bazı arkadaşlarımdan duyduguma göre red switch kendini pek farkettirmiyormuş önerim brown switchlere bakmanız

mserler' Alıntı:

özel bir ses istiyormusunuz yoksa ilk deneyiminiz olacagından dolayı kaliteli mi istiyorsunuz

Kaliteli olmasını istiyorum. Çünkü bundan önce Steelseries Apex M800 kullanıyordum fakat 1 yıl olmadan klavyede birkaç tuş sallanmaya başladı .( Tuşları hiç çıkarmadım tuş emanet gibi duruyordu). Belli bir süre sonra num lock tuşlarında da sıkıntı çıkınca garantiye gönderdim 1 ay sonra  mail geldi para iadesi yapacaklarını söylediler. Açıkcası şimdi alacağım klavye başımı ağrıtmasın istiyorum.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
mserler' Alıntı:
BilgisayarcıGenç' Alıntı:

Kaliteli olmasını istiyorum. Çünkü bundan önce Steelseries Apex M800 kullanıyordum fakat 1 yıl olmadan klavyede birkaç tuş sallanmaya başladı .( Tuşları hiç çıkarmadım tuş emanet gibi duruyordu). Belli bir süre sonra num lock tuşlarında da sıkıntı çıkınca garantiye gönderdim 1 ay sonra  mail geldi para iadesi yapacaklarını söylediler. Açıkcası şimdi alacağım klavye başımı ağrıtmasın istiyorum.

amazon.de üzerinden brown yada blue switchini alın

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Bu aralar alıcaksınız benim önerim biraz daha beklemeniz olucaktır yılbaşı indirimleriyle gayet güzel bir fiyata sahip olabilirsiniz

KS

mserler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Bu aralar alıcaksınız benim önerim biraz daha beklemeniz olucaktır yılbaşı indirimleriyle gayet güzel bir fiyata sahip olabilirsiniz

Öneriniz için teşekkürler. Hem daha da iyi bir araştırma şansı olur benim için.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
mserler' Alıntı:
Enes Değirmenci' Alıntı:

Öneriniz için teşekkürler. Hem daha da iyi bir araştırma şansı olur benim için.

2 si arasından kesinlikle k70 alin

KS

mserler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar klavyeler ile ilgili yorumlara , kullanan kişilerin deneyimlerine bakıyorum fakat baktıkça daha da kafam karışıyor. İki klavyeden memnun olan kadar memnun olmayan da var ( doğal olarak). Forumlarda Corsair K70'in ledlerinde belli bir süre sonra sıkıntılar çıktığı ile karşılaştım. Bulunduğum yerde Corsair satan bir mağaza da olmadığından(varsa da ben bilmiyorum) gidip deneyemiyorum switchlerini. Razer da ise gayet memnun olanların yanında switchleri ile problem yaşayan insan sayısı da fazla. İlk kullandığım mekanik klavye gibi olmasını da istemiyorum açıkçası.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
mserler' Alıntı:
Arkadaşlar klavyeler ile ilgili yorumlara , kullanan kişilerin deneyimlerine bakıyorum fakat baktıkça daha da kafam karışıyor. İki klavyeden memnun olan kadar memnun olmayan da var ( doğal olarak).  Forumlarda Corsair K70'in ledlerinde belli bir süre sonra sıkıntılar çıktığı ile karşılaştım. Bulunduğum yerde Corsair satan bir mağaza da olmadığından(varsa da ben bilmiyorum) gidip deneyemiyorum switchlerini. Razer da ise gayet memnun olanların yanında switchleri ile problem yaşayan insan sayısı da fazla. İlk kullandığım mekanik klavye gibi olmasını da istemiyorum açıkçası.

Corsairi tercih etmenizde fayda görüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri