Razer deathadder elite Vs logitech g403

Abdullah Berk Baytar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bu 2 mousenden bir tanesini alacağım fps ve moba tarzı oyunlar oynuyorum hangisini tavsiye edersiniz bu arada mouse tutuş şeklim claw ve fingertip. Razer deathadder elite Vs logitech g403

Bluefire

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Deathadder elite'in sensör'ü şuan için hepsini ezip geçiyor açıkcası ama Bu sayacağın mouse ların için bir kaç ürün daha eklemek zorundasn :) Asus Gladius ve Steelseries Rival 700 modeli.

Deathadder Chroma'nın sensör problemi vardı ve ürünlerin 100 de 3 lük kısmı geri gelmektedir. ( Bu şans tamamen size kalmış )
Razer'ın distribütör firması biraz sıkıntılı olduğu için 30 gün boyunca mouse'unuzu bekleyeceksiniz.

Logitech İse bu konu da en iyi teknik servislerden birine sahip, ürününüz bozulduğu zaman ürününüzü alıyor, kontrol ediyor ve değişim yapabiliyor, baktığında anlayamadığında ise ürünü size 20 gün sonra teslim etmektedir. Ürününüzün skatezi zamanla eridi mi ? Satın alamıyorsunuz, Logitech Türkiye'nin 0850 li bir numarası var onu arıyorsunuz ve size ücretsiz skatez gönderiyor.

Steelseries ise en iyi teknik servise sahip bir firmadır. Çünkü teknik servisi yoktur :) Ürün bozuldu mu ? Hemen ver değiştir yenisini. 2 yıl garantisi ve bu şekilde yürüyor :)

Mouse alırken bazı detayları da atlamamak gerek diye bunları yazdım bilginize :)

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba, elimden onlarca mouse geldi geçti çok tuşlu olan modellere pek ısınamadım açıkçası, Rival 300, Rival 700 ve RAT Pro X ( yakın zamanda Gameekstra da satışa çıkacak) bu modeller çok hoşuma giden modeller.

İyi forumlar. :)

KS

Abdullah Berk Baytar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rival 300 üm var ve pazartesi günü satıyorum elime oturmuyor ayrıca çok terletiyor ve tuşlarından memnun değilim yani bidaha Ss marka mouse almayı düşünmüyorum günlerdir araştırıyorum ve bu mouse un bana en iyisi olacağını düşünüyorum

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Abdullah Berk Baytar' Alıntı:
Rival 300 üm var ve pazartesi günü satıyorum elime oturmuyor ayrıca çok terletiyor ve tuşlarından memnun değilim yani bidaha Ss marka mouse almayı düşünmüyorum günlerdir araştırıyorum ve bu mouse un bana en iyisi olacağını düşünüyorum

Eline oturmuyormu? kanka elin okadar büyük mü? Ben kendi elime büyük derdim.

KS

Abdullah Berk Baytar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Elime oturmuyor derken tutuşta rahat edemiyorum demek istedim. oturup 2 saat cs:go oynarsanız beyaz Rival 300 le derdimi anlayacaksınız :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri