Razer DeathAdder V2 kablosuz Gaming Mouse

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Selamlar dostlar. RazerDeathAdder v2 kablosuz gaming mouse almayı düşünüyorum, Daha önce kullanmış olan var mı aranızda ? 13.000dpi vs yazıyor iyi gibi geldi bana ama sizlerden bir yorum almak isterim kesinlikle..

Daha önce kablosuz bir mouse kullanmadım bana tepkime sürelerinde bir sıkıntı yaratır mı sizlere göre ?

Ve kablosuz mouse için pilleri vs hakkında dikkat etmem gereken birşey varmıdır ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Pilleri bitmeye yaklaştığında takılmalar vs. olabiliyor tabi razer gibi kaliteli markalarda olur mu bilmiyorum mouse olarak güzel ama kablosuzunu deneyimlemedim hiç kablolusunuda yanlış hatırlamıyorsam mağazada denemiştim.

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Pilleri bitmeye yaklaştığında takılmalar vs. olabiliyor tabi razer gibi kaliteli markalarda olur mu bilmiyorum mouse olarak güzel ama kablosuzunu deneyimlemedim hiç kablolusunuda yanlış hatırlamıyorsam mağazada denemiştim.
Anladım hocam teşekkür ediyorum.
Peki atıyorum bu pil bitmeye yakın direk değiştirdik oyunda falan 1 2 dakikalık bekleme süremiz mi olur ? usb ile switch atmamız gerekir mi ? yoksa direk mouse otomatik kendine geliyor mu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri