Rdr 2 mi Detroit mi almalıyım?

passhugen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Birkaç oyun alırken bunlardan bir tanesinide almaya karar verdim ancak kartımda sadece 1 tanesini almaya yetecek kadar para var.Eğer rdr2 alırsam indiremem çünkü yerim yok ve hdd almam biraz uzun sürebilir bu yüzden soruyorum hangisini almalıyım?

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Birkaç oyun alırken bunlardan bir tanesinide almaya karar verdim ancak kartımda sadece 1 tanesini almaya yetecek kadar para var.Eğer rdr2 alırsam indiremem çünkü yerim yok ve hdd almam biraz uzun sürebilir bu yüzden soruyorum hangisini almalıyım?
RDR 2 alın ileride hdd upgradesi yaparak oynarsınız fiyatları yükselecektir.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Konuyu bende takip edeceğim. Aynı ikilemdeyim. Detroiti youtube üzerinden izleyerek bitirmiştim ancak RDR2'nin oynanışıyla ilgili hiç bilgim yok. İkisini de oynamış arkadaşlar bilgilendirirse güzel olur.

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
iki ayrı uçta çok zıt oyunlar .bu soru dolmamı daha lezzetli sarmamı? ikilemi gibi tamamen kişinin zevklerine göre karar vermesi gerek bir soru! denemeden atlet ,bluz vs almıyoruz dimi? oyunda aynı videolarını izlemeden ,yorumlarını okumadan başka bir bir bireyin yönlendirmesi ile alınmamalı. Ha illa özet yapayım dersen RD2 GTA kafası mekaniklere sahip bir oyun daha uzun bir deneyim sağlar 100 saat gömersin.

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
Rdr2 hemde baya ucuz şuan

KS

passhugen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Konuyu bende takip edeceğim. Aynı ikilemdeyim. Detroiti youtube üzerinden izleyerek bitirmiştim ancak RDR2'nin oynanışıyla ilgili hiç bilgim yok. İkisini de oynamış arkadaşlar bilgilendirirse güzel olur.
Sanırım şuan detroite yöneldim aslında içimden çok rdr2 geçiyor ancak yerimin olmamasından dolayı detroit alacağım siz karar verdiniz mi hocam?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sanırım şuan detroite yöneldim aslında içimden çok rdr2 geçiyor ancak yerimin olmamasından dolayı detroit alacağım siz karar verdiniz mi hocam?
İzlediğim için rdr2 düşünüyorum hala hocam. Ama detroitin çok seçenekli hikayesi kafamda soru işareti bırakıyor. Bence siz Detroit almalısınız. İleride bütçe ve yer olursa RDR2 yönelseniz daha iyi olur bence.

KS

passhugen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
İzlediğim için rdr2 düşünüyorum hala hocam. Ama detroitin çok seçenekli hikayesi kafamda soru işareti bırakıyor. Bence siz Detroit almalısınız. İleride bütçe ve yer olursa RDR2 yönelseniz daha iyi olur bence.
Hocam bence sizde rdr 2 almalısınız.Tabii ki hikayenin çok seçeneği olması ve oynanışla izleyişin farkları var ama ben sizin yerinizde olsam rdr 2 alırdım.Burdan da yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum sağolun varolun.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam bence sizde rdr 2 almalısınız.Tabii ki hikayenin çok seçeneği olması ve oynanışla izleyişin farkları var ama ben sizin yerinizde olsam rdr 2 alırdım.Burdan da yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum sağolun varolun.
Rica ederim ben de size teşekkür ederim, sanırım rdr2 olacak gibi duruyor.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Oyun fiyatlarına uçuk zamlar gelmeye başladığı ortamda bütçeniz varsa RDR2 alın bence. Bu fiyata alınabilecek en iyi oyunlardan.
Detroit zaten oyun gibi de değil, oynarken bile film izliyor edasında olacaksınız. Tabii bu görüş kişiden kişiye değişir. Şahsen ben videosunu izledikten sonra almaya kalksam sanki oynadığım oyunu tekrar oynuyormuş hissiyatına kapılacağıma düşündüğüm için almaktan vazgeçtim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri