Çözüldü RDR 2 Nerden Almak Daha Mantıklı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trntrkmn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhaba Arkadaşlar, rdr2 alacam steam ve epic de indirimli aynı fiyat, türkçe yama kuracam hangisinde sorunsuz çalışır?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
merhaba arkadaşlar,rdr2 alacam steam ve epic de indirimli aynı fiyat,türkçe yama kuracam hangisinde sorunsuz çalışır
Hocam Epic de genellikle sorun oluyor Tomb R da sorun yaşamıştım Steam'den almıştım şuanda en sorunsuz u Steam oluğu için Steam'den alın derim artık epic kullanmıyorum bile clienti çok kötü.(Bana göre)

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hocam Epic de genellikle sorun oluyor Tomb R da sorun yaşamıştım Steam'den almıştım şuanda en sorunsuz u Steam oluğu için Steam'den alın derim artık epic kullanmıyorum bile clienti çok kötü.(Bana göre)
Epic gamesin clientinin nasıl olduğunu tam bilmem ama doğru zamanı beklersen 2 tane güzel oyunu 90 100 lira civarına alabilirsin, tabii nekadar beklemen gerektiğini bilen yoktur

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
Oyun şuan en ucuz Steam ve Epic Games'de mevcut.

Steam'den almak daha mantıklı bir seçenek. Nedenleri?

• Daha iyi ve sağlıklı indirme yapabilme.
• Oyun mod destekleri genellikle Steam'e göre uyarlanırlar ama hemen hemen hepsi Epic'de de sorunsuz çalışır.
• Ekran resimleri alabilmek, paylaşabilmek ve bunlara dilediğiniz zaman erişebilmek.
• Steam arayüzü sayesinde alt tab yapmadan google aramaları yapabilir, oyun güncellemelerini takip edebilir, oyunun rehberlerine göz atabilir ve dahasına erişim sağlayabilirsiniz.
• Arkadaşlarınızla oynarsanız ve Discord kullanmazsanız Steam arayüzüyle birlikte yazılı ve sesli sohbet etmek daha kolay.

Son düzenleme:

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,166
merhaba arkadaşlar,rdr2 alacam steam ve epic de indirimli aynı fiyat,türkçe yama kuracam hangisinde sorunsuz çalışır
Az önce başka bir konuda da bahsetmiştik.
Ben kupon + indirim falan varken Ultimate olanı EPIC'ten 63 TL'ye almıştım.
Şu ana kadar hiç sorun yaşamadan indirdim ve oynadım. Türkçe yamayı da sorunsuz kullanıyorum.

Ama...
Eğer Steam ile EPIC aynı fiyat olsaydı, düşünmeden Steam'den satın alırdım.
Hatta arada 3-5 lira fark olsa da yine gider Steam'den alırdım.
Benim EPIC'ten almamın tek sebebi aradaki fiyat farkıydı. (450 TL yerine 63 TL'ye almıştım)
1662069964856.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri