Rdr2 380₺ Verilir Mi?

hhuseyin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Selamlar,

Evet biliyorum oyun aşırı güzel ve gayet dolu. indirimlerden arkadaşlarla online oyunlar aldık ağırlıklı olarak bir de kendime cuphead aldım ama tatmin olamadım (oyunlardan değil tek başıma oynayacak cuphead dışı oyun alamadığım için) elimde de son tam bi RDR'lik para var sizce almalı mıyım çünkü bir daha alabileceğimi sanmıyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

GravediggerDemon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Evet biliyorum oyun aşırı güzel ve gayet dolu. indirimlerden arkadaşlarla online oyunlar aldık ağırlıklı olarak bir de kendime cuphead aldım ama tatmin olamadım (oyunlardan değil tek başıma oynayacak cuphead dışı oyun alamadığım için) elimde de son tam bi RDR'lik para var sizce almalı mıyım çünkü bir daha alabilceğimi sanmıyorum
evet tavsiye ederim, bu fiyata en güzel oyun diyebiliriz kendim de aktif oynuyorum

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Selamlar,

Evet biliyorum oyun aşırı güzel ve gayet dolu. indirimlerden arkadaşlarla online oyunlar aldık ağırlıklı olarak bir de kendime cuphead aldım ama tatmin olamadım (oyunlardan değil tek başıma oynayacak cuphead dışı oyun alamadığım için) elimde de son tam bi RDR'lik para var sizce almalı mıyım çünkü bir daha alabileceğimi sanmıyorum.
çok güzel oyun kendisi, 1 haftadır ortalama günde 3-4 saat oynuyorum oyun finali yaklaştı sandım oyunun daha %45ine yeni gelmişim bu fiyata uzun uzun oynamak istiyorsan alabilirsin oyunda zaten bir yerden sonra aşırı aksiyon başlıyor sıkmıyor.

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Bence kenarda köşede aniden misafir gelince gelen abur cubur gibi durması lazım, fiyatını özellikle yükseleceğini artık herkes biliyor. Hikayesi bence gayet yeterli, ilk bölümler sıkıcı gibi geliyor ama alışıyorsun.

-AlparslaN-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Selamlar,

Nays ile alırsan %20 geri ödeme alırsın ayrıca şuan Steam üzerinde 3 Ağustos gününe kadar indirimde kaçırma al zam gelince pişman olursun

çok güzel oyun kendisi, 1 haftadır ortalama günde 3-4 saat oynuyorum oyun finali yaklaştı sandım oyunun daha %45ine yeni gelmişim bu fiyata uzun uzun oynamak istiyorsan alabilirsin oyunda zaten bir yerden sonra aşırı aksiyon başlıyor sıkmıyor.
RDR 2 indirdikten sonra ne kadar yer kaplıyor ?

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
Selamlar,

alın bence hocam gayet güzel bir oyun 380 tl ye değer bence ve normalde çok pahalı indirimdeyken alın derim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri