rdr2 aktivasyon hatası

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19
rdr2 indirdim açmadan türkçe yama kurdum oyunu başlattığımda aktivasyon hatası alıyorum oyun sahipliği doğrulaması başarısız oldu yazıyor rockstar hesabımımı değiştirip denedim olmadı eski rockstar hesaplarıma girmeyi denedim şifremi unuttum dediğimde mail gönderdi ama maildeki şifre değiştirme bağlantısı çalışmıyor yardım edeceklere teşekkürler

KS

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19
rdr2 indirdim açmadan türkçe yama kurdum oyunu başlattığımda aktivasyon hatası alıyorum oyun sahipliği doğrulaması başarısız oldu yazıyor rockstar hesabımımı değiştirip denedim olmadı eski rockstar hesaplarıma girmeyi denedim şifremi unuttum dediğimde mail gönderdi ama maildeki şifre değiştirme bağlantısı çalışmıyor yardım edeceklere teşekkürler
rockstar games sitesine giriş yapamıyorum milyonluk firma rezillik ya

Hatanın görüntüsünü atar mısın ?
ss almaya çalıştım ama siyah ekran olarak geliyor. youtubedan bulursam atacağım
@Çağdaş Işık

Steam Red Dead Redemption 2 aktivasyon hatası | Technopat Sosyal

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

Olmazsa Ya VPN indir Hotspot öyle girmeyi dene oyunla alakalı değil internetinle alakalı yazıyor internette yada DNS ayarlarını üstteki 8844 alttaki boş bırakarak yaptıktan sonra girmeyi dene

acar_22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Sorunu çözebildin mi acaba ? Ara ara bende aynı sorunu yaşıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri