Soru Rdr2 Bitti Ama Karakter Olarak Arthur Olarak Oynayabiliyor Muyuz ?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Merhaba saçma gelebilir ama RDR2 yi bu gün bitirdim ama içime hiç sinmedi Arthur ölünce ve oyun tamamen bitince karakteri açık dünya için Arthur yapamıyor muyuz ya ne yan eleman sarmıyor ne yapsam oyun bu karakterle mi açık dünyaya bırakıyor bizi ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhaba saçma gelebilir ama RDR2 yi bu gün bitirdim ama içime hiç sinmedi Arthur ölünce ve oyun tamamen bitince karakteri açık dünya için Arthur yapamıyor muyuz ya ne yan eleman sarmıyor ne yapsam oyun bu karakterle mi açık dünyaya bırakıyor bizi ?
Yapabilirsin bazı trainer ile yapabilirsin ama bunu da deneyebilirsin ben yaptım ve save aldım şuanda arthur olarak oynuyorum.

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Yapabilirsin bazı trainer ile yapabilirsin ama bunu da deneyebilirsin ben yaptım ve save aldım şuanda arthur olarak oynuyorum.
Mesela şimdi ödül avcısı gibi clasic görevler var isteğe bağlı olanlar onlar falan kalıyor ama dimi birde tr yama hala kullanılır olarak kalıyor mu

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Ödül avcıları görevleri var şu şerifin ofisinde olanlar o zaman ben önce bunları bitirip sonra sizin saveyi alırım
Mobilden baktım indirme tuşu yok PC den mi bakmaliyim ?

Ban sebebi diye biliyorum
rockstar zaten rdr2 saldı pek fazla ilgilenmiyorlar ilgileri gta6'da

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
hocam ben dediğiniz gibi indirdim klasöre attım fakat oyuna girince yine aynı kaldığım yerden başladı ne yapmam lazım ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri