Rdr2 Görüntü Aşırı Kötü Ve Bulanık

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Oyunu 2k Ultra şeklinde TV den oynuyordum her şey güzeldi. Şimdi yeni bir monitör aldım VG27AQ gene 2k ultra şekilde aynı ayarlarda oynuyorum ama görüntü aşırı kötü. Diğer oyunlarda öyle değil normal ama RDR2 de sanki 720p low oynuyormuş gibi bir görüntü var. Bunu nasıl çözeceğim ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Oyunu 2k Ultra şeklinde TV den oynuyordum her şey güzeldi. Şimdi yeni bir monitör aldım VG27AQ gene 2k ultra şekilde aynı ayarlarda oynuyorum ama görüntü aşırı kötü. Diğer oyunlarda öyle değil normal ama RDR2 de sanki 720p low oynuyormuş gibi bir görüntü var. Bunu nasıl çözeceğim ?
Bir başka Rockstar faciası. TAA kapatman lazım onu yaparsan her yer tırtık olacak, tek çözüm MSAA açmak ya da scale'i 1750 yapmak. Sorun senden kaynaklı değil.
MSAA yerine çözünürlüğü 1.5'a ölçeklesin tabi VRAM yetiyorsa. TAA açık kalabilir böyle yapılacaksa.

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Bir başka Rockstar faciası. TAA kapatman lazım onu yaparsan her yer tırtık olacak, tek çözüm MSAA açmak ya da scale'i 1750 yapmak. Sorun senden kaynaklı değil.
MSAA yerine çözünürlüğü 1.5'a ölçeklesin tabi VRAM yetiyorsa. TAA açık kalabilir böyle yapılacaksa.
Sistem yetiyor yetmesine de neden diğer monitörde bir şey yokken bunda oldu onu çözemedim.

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Peki teşekkürler Rockstar nasıl böyle bir hata yapmış anlamadım.

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
dosya dogrulama denediniz mi
Denedim oda olmuyor Vulkan dan DX12 ye sonra tam tersine falan filan denedim ama olmuyor. Format atmaya karar verdim zaten atacaktım buda bahane oldu belki düzelir düzelmezsede yapacak bir şey yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri