Yardım Realtek Hd Audio Manager

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhabalar kulaklıgımı kendi yazılımı desteklemedigi için realtek hd audio manager gibi uygulmalarla ayar yapmak istiyorum ama nerden ulaşacagımı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim (aşağıyada örnek bir program yükledim)
1624792898835.png

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Merhabalar kulaklıgımı kendi yazılımı desteklemedigi için realtek hd audio manager gibi uygulmalarla ayar yapmak istiyorum ama nerden ulaşacagımı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim (aşağıyada örnek bir program yükledim)
Ekli dosyayı görüntüle 21489
Hocam aslında razer desteğe bağlanıp çözmeniz en doğrusu olur çünkü thx yazılımı çok daha iyi

KS

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam aslında razer desteğe bağlanıp çözmeniz en doğrusu olur çünkü thx yazılımı çok daha iyi
hocam dünden beri hem mail hemde canlı destekle konuşuyorum thx için destekleyen ürün almanız lazım dedi synapse uygulaması içinde ürünüz desteklemeiyor pro modeli destekledigini söyledi ayrıca sadece 7.1 surround uygulamasını önerdi

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
hocam dünden beri hem mail hemde canlı destekle konuşuyorum thx için destekleyen ürün almanız lazım dedi synapse uygulaması içinde ürünüz desteklemeiyor pro modeli destekledigini söyledi ayrıca sadece 7.1 surround uygulamasını önerdi
Hocam v2x usb değil mi? Blackshark v2x usb

Desteklemesi lazım

KS

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Nasıl desteklemiyor? Siz kod ile etkinleştirmeyi deneyince ne hatası aldınız? Desteklemesi lazım bu kulaklığın en büyük olayı bu
Hocam bu kod geçersizdir gibi bir hatası aldım kodu yazdıgım yerde de ve destek ekipte %50 indirimli kodu söyledi

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hocam bu kod geçersizdir gibi bir hatası aldım kodu yazdıgım yerde de ve destek ekipte %50 indirimli kodu söyledi
Hocam biraz zorlayın öyle bir şey yok

İade edersiniz olmazsa, thx kullanamıyorsanız hiç bir olayı kalmaz

KS

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam biraz zorlayın öyle bir şey yok

İade edersiniz olmazsa, thx kullanamıyorsanız hiç bir olayı kalmaz
hocam kodu 7.1 surround söyledi diye orda kullandım ama aynı kod kullanır sonuçta başka hesapta kullanmıyorum . tekrar canlı destege yazyıyım

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
hocam kodu 7.1 surround söyledi diye orda kullandım ama aynı kod kullanır sonuçta başka hesapta kullanmıyorum . tekrar canlı destege yazyıyım
Hocam thx yazılımında kullanamıyor musunuz anlamadım? Açıkça yazar mısınız detaylı ne yaptığınıxı

KS

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam 2 tane 7.1 yazılımı var thx ve razerın kendi yazılımı ben bu konuyu sordugumda bana razerın kendi yazılımını kulanabileceginiz thx için onun ürünü almanız gerektigini söyledi bende denemek için kendi programını kodu girdim sonra thx denedigimde olmadı bana gelen kodda da hep kendi razer uygulamasına yönlendiriyo

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hocam 2 tane 7.1 yazılımı var thx ve razerın kendi yazılımı ben bu konuyu sordugumda bana razerın kendi yazılımını kulanabileceginiz thx için onun ürünü almanız gerektigini söyledi bende denemek için kendi programını kodu girdim sonra thx denedigimde olmadı bana gelen kodda da hep kendi razer uygulamasına yönlendiriyo
Hmm, razer zaten thx kullanıyor kendi yazılımı olarak

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Siz kodu 2. Olan da kullanmanız gerekirken 1de mi kullandınız? Benim kafam çok karıştı anlayamadım

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
evet bana sürekli oraya yönlendirdi sordugumda ve araştırdıma ücretli olundugu söylendi
Hocam ücretli zaten ama v2x yanında ücretsiz geliyor. Kodu yanlış yerde kullandıysanız razere yazın bi bana aşırı detaylı şekilde anlatın çünkü kafam karıştı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri