Recep Baltaş Technopat'dan Ayrıldı

Hephaistos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Bence beyaz kurt çok haklı videosunda çoğu zaman aynı fikirde oluyorum.

ysrdgn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Siyasi fikri ne olursa olsun Technopat ı technopat yapan en önemli ismin harcanması yazık oldu. Adam yürüyen efsaneydi

Hephaistos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Siyasi fikri ne olursa olsun Technopat ı technopat yapan en önemli ismin harcanması yazık oldu. Adam yürüyen efsaneydi
Valla yalan yok ben technopatın hiçbir videosunu beğenmiyorum izledğim de birkaç videosu vardır ama onun dışıdn a sırf recep baltaş var diye izlemediğim videoları vardı bu ösylemleri ile lakalı değil şahsiyetini sevmiyordum, çok kasıntı geliyordu.

ysrdgn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Valla yalan yok ben technopatın hiçbir videosunu beğenmiyorum izledğim de birkaç videosu vardır ama onun dışıdn a sırf recep baltaş var diye izlemediğim videoları vardı bu ösylemleri ile lakalı değil şahsiyetini sevmiyordum, çok kasıntı geliyordu.
Kişiliği beni ilgilendirmiyor dostum. Beni sadece bilgisayar donanım ve yazılımla ilgili geniş bilgisi ilgilendiriyor. Bana göre Recep Baltaş Türkiyede teknoloji alanında sayılı insanlardan biridir.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Technopat dediğimiz şey zaten Recep Baltaş. O olmadan mantığı veya bir ismi/önemi kalmadı. Varsa bir problem suç duyurusunda bulunursun polis inceler. Cezayı hak eden bir durum varsa da cezayı verirler zaten. Abuk subuk kişiliklerin arkasında koyunluk yapıp linçlemek manasız ve ironik :D. İnsanın profili kendini ve kendi özel hayatını belirtir. Kalkıp technopat videosunda o sözleri sarfetmediyse hiçbir problem yoktur. Bugünlerde tavsiye verip uzmanlık taslayan çoğu insan Technopatla büyümüş ve gelişmiştir.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
492
Ne o platformu ne de şahsı zerre umursamıyorum. Hiç umurumda değiller.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
İnanin bana kimse umrumda değil kime ne olmuş kim çıkmış kim girmiş pek umrumda olmaz diyeceğim tek şey hayırlısı olsun inşallah tek başına büyük yerlere gelir.

Ali Polat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
başka söze gerek var mı

Ekli dosyalar

• 692555 Mahmut Dalkılıç 1 adet 20x25- copy.jpg
    692555 Mahmut Dalkılıç 1 adet 20x25- copy.jpg
    675.7 KB · Görüntüleme: 41

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar