Soru Red Dead Redemption 2 Alınır Mı?

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Selamlar,

Rdr2 alınır mı çünkü şundan korkuyorum gta 5 gibi hikaye bittince oyun sıkıcı olur.
Ve bende öğrenciyim 380TL az değil en azından bana göre 700 TL gibi bir bütçe ile steam sepeti hazırlamak istiyorum ama neler eklemeliyim kararsızım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
hocam rdr 2 hakkında pek bişey diyemem ancak sepetinixe metro exodsu metro 2033 redux ve controlü eklemelisiniz

malikk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Rdr2 alınır mı çünkü şundan korkuyorum gta 5 gibi hikaye bittince oyun sıkıcı olur.
Ve bende öğrenciyim 380TL az değil en azından bana göre 700 TL gibi bir bütçe ile steam sepeti hazırlamak istiyorum ama neler eklemeliyim kararsızım.
Bence onun yerine rust falan al en az 1000 saat oynarsın. Zam da gelecek bilemedim. Sizin kararınız

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
380tl verilmez ya rdr2 bi ara 100 tlydi anca o zamanlar alınırdı da hikaye oyunlarına 300-400 vermek hele ki öğrenciyseniz gereksiz bence, crackten devam

malikk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
380tl verilmez ya rdr2 bi ara 100 tlydi anca o zamanlar alınırdı da hikaye oyunlarına 300-400 vermek hele ki öğrenciyseniz gereksiz bence, crackten devam
Düşünsene o kadar para verip pc topluyorsun/alıyorsun, oyunlar leş gibi pahalı. Game pass alsan oyun yok doğru dürüst. Lolden dewam

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
valla kral bana koymuyo ben her zaman crack oynadım şimdi düzgün işim gücüm var para kazanıyom ama hala ve hala oyunlara 150-200 vermek koyuyor çoğu zaman

ICARUS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Rdr 2 her anlamıyla bir başyapıt eğer paran varsa al kaçırma çünkü zam gelebilir daha yeni bitirdim grafikler olsun (çok iyi olmadığını biliyorum ama ışık kullanımı çok iyi) hikayesi olsun mekanikleri olsun haritası olsun çok iyi haritası çoğu oyun gibi boş değil insanların yaşadığını hissediyorsun boş boş beklemiyorlar kısacası al yani...
satın almicaksan fiyatı çok diyorsan son çare korsan indirip oyna(korsan oyuna karşıyım ama malum Türkiye şartları herkesin bütçesi oyun almaya yetmeyebilir) pişman olmassın.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,485
alınır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri