Redmi Note 8 Mobil Veri Sorunu

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Dostlar selam.

Telefonumu oldukça uzun süredir kullanıyorum. İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım telefonu onlarca kez kapattım açtım düzelmedi. Benim için çok üzücü bir durum. Mobil veri açmama rağmen internet bağlantısı bir türlü gelmiyor sorunun çözümünü bilenler yazsın lütfen.

Şimdiden teşekkürler...

Ekli dosyalar

• IMG_20220702_050718.jpg
    IMG_20220702_050718.jpg
    4.8 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2022-07-02-05-07-23-327_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-07-02-05-07-23-327_com.miui.home.jpg
    10.6 KB · Görüntüleme: 9
Moderatörün son düzenlenenleri:

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Farklı yerlerde de benzer problem varsa. Dosyalariniz yedekleyip reset atmayi deneyebilirsiniz

Exe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Dostlar selam. Telefonumu oldukça uzun süredir kullanıyorum. İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım telefonu onlarca kez kapattım açtım düzelmedi. Benim için çok üzücü bir durum. Mobil veri açmama rağmen internet bağlantısı bir türlü gelmiyor sorunun çözümünü bilenler yazsın lütfen. Şimdiden teşekkürler...
Bende note 8 kullanıyorum ve bende aldığım ilk günler ne yapsam bir türlü gelmıyordu.
Eğer telefonunuz yurt dışı kayıtlı ise ımeı kaydı bıtmış olabilir.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Dostlar selam. Telefonumu oldukça uzun süredir kullanıyorum. İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım telefonu onlarca kez kapattım açtım düzelmedi. Benim için çok üzücü bir durum. Mobil veri açmama rağmen internet bağlantısı bir türlü gelmiyor sorunun çözümünü bilenler yazsın lütfen. Şimdiden teşekkürler...
Ben böyle bir sorun yaşadığımda SIM Kartı soketinen çıkarıp tekrar takıyorum, düzeliyordu. Bazen şebekelerde böyle problemler olabiliyor. Deneyin derim.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Ben böyle bir sorun yaşadığımda SIM Kartı soketinen çıkarıp tekrar takıyorum, düzeliyordu. Bazen şebekelerde böyle problemler olabiliyor. Deneyin derim.
Hocam çıkarttım taktım direkt SIM kartı tanımadı. Sonra ikinci kısıma takınca düzeldi. Biraz sorunlu bir telefon dürüst olayım.

• Beğen
Reactions: Art

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Donanımsal oluyor böyle sorunlar işte, umarım tekrarlamaz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri