Redmi Note10s mi? Realme8 mi?

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar hocamlar,

Yeni bir telefon alıcağım fakat birtürlü bulamadım bu aralar gidip geldiğim 2 adet model var birisi Redmi Note 10S iken diğeri Realme 8 ikisindede aynı işlemci bulunuyor çoğu özelliği neredeyse aynı Realme 8'de super amoled Redmi note 10S'de amoled bulunmakta Realme çok bilinmeyen marka olduğunu düşünüyorum o yüzden Redmi almaya düşünüyorum ama Redmi Note 10S'de youtube vb. videolar izlerken aşırı kontrasttan dolayı videolar çok parlak, göz yorucu ve yağlı boya gibi duruyormuş o yüzden Realme 8'de Super Amoled olduğu için daha iyi gibi geldi sizce hangisi daha iyidir?

Bütçem 5500TL olduğu için bu fiyatlarda bu telefonları buldum.

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Xiaomi nin servisi pek iyi değil ve bu telefonlar Samsung gibi uzun ömürlü değil 1 yıl sonra telefon ısınmaya ve takılmaya başlar

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Merhabalar hocamlar,

Yeni bir telefon alıcağım fakat birtürlü bulamadım bu aralar gidip geldiğim 2 adet model var birisi Redmi Note 10S iken diğeri Realme 8 ikisindede aynı işlemci bulunuyor çoğu özelliği neredeyse aynı Realme 8'de super amoled Redmi note 10S'de amoled bulunmakta Realme çok bilinmeyen marka olduğunu düşünüyorum o yüzden Redmi almaya düşünüyorum ama Redmi Note 10S'de youtube vb. videolar izlerken aşırı kontrasttan dolayı videolar çok parlak, göz yorucu ve yağlı boya gibi duruyormuş o yüzden Realme 8'de Super Amoled olduğu için daha iyi gibi geldi sizce hangisi daha iyidir?

Bütçem 5500TL olduğu için bu fiyatlarda bu telefonları buldum.
Realme redmi den de beter bir marka almayın

KS

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Realme redmi den de beter bir marka almayın
Peki neden daha kötü? açıklarsanız sevinirim tam realme'ye karar verdim derken birisi Realme berbat diyor dahada işim uzuyor 2 aydır bu iki model arasında kaldım en geç 9 eylülde ikisinden birini alıcağım

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Şöyle diyeyim ben size ben not 7 de kulandim arkadaşımla aynı zamanda telefon almıştık ben Türkiye cihazı redmi note 7 aldın o Samsung a32 almıştı yanlışım yoksa
Benin not 7 2 sene sonra cortladi arkadaşım hâlâ o telefonu kulaniyor

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Kendi telefonumu geçen temmuzda almıştım bende de takılmalar başladi bazen tel siyah ekran veriyor kalıyor öyle kapatma tuşuna uzun basip kapatıp tekrar açıyorum

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Note 10 s alın geçin hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri