Refurbished HDD Alınır Mı?

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Refurbished Hdd alınır mı? almayı düşünüyorum ama bilmiyorum başlıkta 2.5 inç yazıyor özelliklerde 3.5 yazıyor 16mb önbellek yazıyorda pek güvenemedim ben açıkcası bide bozuk gelme ihtimali varmıdır ucuz diye almak istiyorum 2. disk olarak kullancağım oyun vs. dosyaları koyacağım 2. diskimde Wdc WD3200BEVT-22zct0 ata device sanarım 700 küsür sektör ölmüş ondan kullanamıyorum pek onun için ucuzundan bişi almak istiyorum pek para vermeye gerek yok

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Refurbished Hdd alınır mı? almayı düşünüyorum ama bilmiyorum başlıkta 2.5 inç yazıyor özelliklerde 3.5 yazıyor 16mb önbellek yazıyorda pek güvenemedim ben açıkcası bide bozuk gelme ihtimali varmıdır ucuz diye almak istiyorum 2. disk olarak kullancağım oyun vs. dosyaları koyacağım 2. diskimde Wdc WD3200BEVT-22zct0 ata device sanarım 700 küsür sektör ölmüş ondan kullanamıyorum pek onun için ucuzundan bişi almak istiyorum pek para vermeye gerek yok
Yani laptopta mı kullanacaksın? Disk 2.5 inç. Yani fabrika tarafından yenileniyor sonuçta. Az çalışmış da gelebilir çok da. Çok beklentin yoksa işini görür. Eski diske LLFormat at biraz daha iş görür olur.

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Yani laptopta mı kullanacaksın? Disk 2.5 inç. Yani fabrika tarafından yenileniyor sonuçta. Az çalışmış da gelebilir çok da. Çok beklentin yoksa işini görür. Eski diske LLFormat at biraz daha iş görür olur.
kasaya takacağım ama 2. disk için kullanacağım için bence gerek yok çok fazla 3.5 inç olmasına bendeki hddde 2.5inç zaten 1. disk olarak ssd var

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
hoacm LLFormat atmayı denedim 2 kere aynı şey oldu sanarım o ölü sektöre gelince uygulama çöküyor bi kere daha böyle olmuştu
1695843992851.png

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Normal windows dan formatlayın. Sadece quick format tikini kaldırın. Ama ömce hdd tune ile taratın, bad sector varsa zaten iade edin.
hddyi daha almadım bugun alacağım sanarım bu LLFormat attığım hdd eski kullandığım hdd

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri