35.000-45.000 TL Render Ve Oyun Için 40-50 Bin ₺ Arası Laptop Tavsiye Eder Misiniz?

dogancnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
i7 ve i9
Ekran Kartı
3060 ti üzeri
2013 den beri lenovo ideapad z500 kullanıcısıyım öğrenciliğimden beri yettirmeye çalıştım ama artık yoruldum. Şimdide işimden dolayı artık yeni bir laptopa geçme zamanım geldi 40 - 50 bin ₺ arası 3d modelleme (3dmax ,rhinoceros, blender) ve render (Keyshot, vray) gerektiğinde yanında kullandığım adobe programları olsun rahatlıkla çalışabileceğim ardından da mola zamanlarımda oyun (valorant,god of war,Dying Light,Far Cry, Doom 3) tarzı oyunlar oynayabileceğim bir laptop tavsiyesi arıyorum bu fiyata çok şey istiyorum gibi duruyor ama tavsiyeleriniz bekliyorum.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
568
Bu fiyata bulmak kolayda masaüstü olmaz mı hocam öyle olursa daha f/p olur laptopa kıyasla daha fazla performans verir ?

KS

dogancnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
aslında masaüstü mü yoksa laptop alsam mı diye çok düşündüm ama şuan ki fiyatlarda laptop almak daha da imkansızlaşmaya doğru gidiyor ve iş akışımda bazen online çalışıyorum bazen de ofisdeyim yani yanımda pc taşımam gerekli olduğu için laptop bakıyorum daha da geç olmadan.

KS

dogancnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Son düzenleme:

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
hocam ısınma sorunu yok ama laptop illaki ısınacaktır oyun oynarken 80 90 dereceyi görüyor altına fan aldım 70e düştü

KS

dogancnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam ısınma sorunu yok ama laptop illaki ısınacaktır oyun oynarken 80 90 dereceyi görüyor altına fan aldım 70e düştü
haklısın ben yüksek ısıya alışkınım zaten :D peki asus tuf a15 falan hakkında ne düşünüyorsun

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
oda iyiymiş ben zaten çift laptop kullanıyorum yayın için render için diğer laptop i5 12450h 4050 li excalibur

KS

dogancnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
oda iyiymiş ben zaten çift laptop kullanıyorum yayın için render için diğer laptop i5 12450h 4050 li excalibur
evet biliyorum onu da düşünüyodum kararsız kaldım işte buraya yazım dedim hpmi asusmu excaliburmu yoksa başka mı almalıyım karar vermeye çalışıyorum

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
excaliburu boşver

hp süper ötesi ama pahalı asus yada hp ben hp diyorum

hocam tek şunu söyleyim ben dlss kapalı ultrada cyberpunkda 120 fps alıyorum

rtx açık

KS

dogancnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hmm anladım dikkat edicem almaya gittiğimde asus vs hp ye kaldık ozman

KS

dogancnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Amd islemcilere cok yabanciyim ama guzel duruyo hem fiyatida makul ama kalitesi nasil iste sikayetlerini ve inceleme videolarina bakmam lazim baska tavsiyen varsa onlarida incelerim valla cunku uzun sure idare etmeli bisey ariyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri