RGB destekli kasa önerisi (anakartta soket yok)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Merhaba,

Üstadlar anakartimda RGB girişi olmadığından dolayı kendi kontrolcüsüne kule tipi soğutucu bağlayabilecegim bir kasa arayışındayim. Aerocool airhawk Duo oluyor ama 2. El alacağım için alternatif öneriler olursa sevinirim hangisi denk gelirse artık şansıma.

Son düzenleme:
KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ne aradığınızı anlamadım. Anakarta ihtiyaç duymayan rgb kasa mı arıyorsunuz?
Evet hocam anakartimda RGB girişi yok, soğutucuyu rahatlıkla takabilecegim kasa arıyorum, aerocool oluyor alternatif olarak seçenek olursa iyi olacaktır

Konuyu da baya uzatmışim toparladım kısa şekilde hocam siz belirttikten sonra

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Benim için tipi uygun hocam güzel kasa videoyu izledim uzaktan kontrolcü gözüküyor lakin nasıl anlarız anakartsiz iş görüp görmeyeceğini, dark guardian pro için teknobiyotik müşteri hizmetlerini rahatsız edicem, bu kasa için de satıcılara bir göz atayım en azından belki net bilgi verirler

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Benim için tipi uygun hocam güzel kasa videoyu izledim uzaktan kontrolcü gözüküyor lakin nasıl anlarız anakartsiz iş görüp görmeyeceğini, dark guardian pro için teknobiyotik müşteri hizmetlerini rahatsız edicem, bu kasa için de satıcılara bir göz atayım en azından belki net bilgi verirler
Sinerjide var ürünler. Belki kasanın kendi siteside bilgi verir

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Aerocool un ürünlerinin yüzde 90 ı kontrolcü ile gelir, aynı şekilde gamepower ın de öyle. Bu önerilen kasa da gayet iyidir . 600 liradan öneriyordum 2-3 ay önce uçmuş fiyatlar.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Aerocool un ürünlerinin yüzde 90 ı kontrolcü ile gelir, aynı şekilde gamepower ın de öyle. Bu önerilen kasa da gayet iyidir . 600 liradan öneriyordum 2-3 ay önce uçmuş fiyatlar.
Hocam siz kasa konusunda tecrübeli birine benziyorsunuz, dahili kontrolcü anakarttan bağımsız oluyor demi

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
BitFenix kasasının kontrolcüsünün anakart olmadak RGB kontrolü yapılabiliyor. Aşağıda kontrolcüden bir resim paylaşıyorum. Front RGB switch yazan kabloyu kasa RESET tuşunu veya varsa kasanın önünde RGB için özel bir tuş onu buraya bağlıyorsunuz. Hepsi bu kadar. SATA power cable yani PSU üzerinden ürüne güç verdiğinizde bu ürüne bağlı tüm fanların RGB sistemini kontrol edebilirsiniz tuş ile.

Ekran Alıntısı.PNG

Resim tanıtım videosundan alıntıdır. Link :

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
BitFenix kasasının kontrolcüsünün anakart olmadak RGB kontrolü yapılabiliyor. Aşağıda kontrolcüden bir resim paylaşıyorum. Front RGB switch yazan kabloyu kasa RESET tuşunu veya varsa kasanın önünde RGB için özel bir tuş onu buraya bağlıyorsunuz. Hepsi bu kadar. SATA power cable yani PSU üzerinden ürüne güç verdiğinizde bu ürüne bağlı tüm fanların RGB sistemini kontrol edebilirsiniz tuş ile.

Ekli dosyayı görüntüle 2300

Resim tanıtım videosundan alıntıdır. Link :
Hocam 2 gündür herkes farklı bir bilgi veriyordu aydınlattığıniz için canı gönülden teşekkürler, dark guardian pro da aynı mantık sanırım 3 adet kasa var aklimda aerocool airhawk Duo, dark guardian pro ve bitfenix hangisi uyguna 2.el denk gelirse almayı düşünüyorum anakartsiz RGB sorununu kökten çözer

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Dark ve Aerocool kontrolcülerini iyice öğrenin detaylı olarak. Bildiğim o ürünlerde özel kendi bağlantıları kullanılıyor. Standart RGB/ARGB bağlantı desteği olmayabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri