Rgb Led Önerisi

Semih48

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Elimde güzel bir poster var. Boyutu 40 cm e 60 cm. Etrafına rgb led döşeyip pc nin üzerine asıcam.led ışık renkleri olıştururken hepsini ayrı ayrı oluşturursa daha iyi olur. Yani mesela mor için kırmızı ve maviyi yakmasın. Direk ışık mor yansın. Kaliteli led önerilerinizi bekliyorum.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
625
Modifiye malzemecisi adlı bir site var, n11'de de mağazaları var, istediğiniz gibi yanan kaliteli ledler satıyorlar, bende masama almak için bakıyorum ama kargo fiyatları biraz pahalı sitede, n11'de kargo anlaşmalı olduğundan daha uygun ama mağazasında tüm ürünler yok. Deprem bölgesinde bir satıcı, dükkanları hasar görmüştü, satın alacaksanız önce iletişime geçin öyle satın alın, kargo firmaları çalışmaya başladı mı bilmiyorum o bölgede.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Elimde güzel bir poster var. Boyutu 40 cm e 60 cm. Etrafına rgb led döşeyip pc nin üzerine asıcam.led ışık renkleri olıştururken hepsini ayrı ayrı oluşturursa daha iyi olur. Yani mesela mor için kırmızı ve maviyi yakmasın. Direk ışık mor yansın. Kaliteli led önerilerinizi bekliyorum.
Yukarıda paylaşılan ürüne bakabilirsin.
Burada paylaştığım yorumumu da rehber olarak kullanabilirsin.

Mamacita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
bunların 3 ünü birbirine bağlayıp kasanın içine mi yapıştırıyoruz hocam? b550 tuf plus anakartla kullanıcam.
Anakart doğru ise https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-b550m-plus/

RGB_HEADER1 ve 2 12v
ADD_GEN2 5v

Yukarıda paylaştığım led 5v onu 12v bölümünde kullanırsan led çalışmaz ve yanar

1679059187985.png

Anakart doğru ise https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-b550m-plus/

RGB_HEADER1 ve 2 12v
ADD_GEN2 5v

1679059187985.png

N11 de buldum aynı ürünü, satıcıya bir sorun isterseniz ana kartınıza uygun konektör var ise direkt anakarta bağlayıp kullanabilirsiniz. Ana kartınız 5v 3a güç veriyor, maksimum 1 metre besleyebilir bilginize, 1 den fazla kullanmayı düşünüyorsanız, data ana kart > güç psu vb olacak şekilde adaptörünüzün gücüne göre dilediğiniz uzunlukta bağlantı sağlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1679058823488.png
    1679058823488.png
    189.6 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:

Mamacita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24

RGB_HEADER1 ve 2 12v
ADD_GEN2 5v

Ekli dosyayı görüntüle 17347

N11 de buldum aynı ürünü, satıcıya bir sorun isterseniz ana kartınıza uygun konektör var ise direkt anakarta bağlayıp kullanabilirsiniz. Ana kartınız 5v 3a güç veriyor, maksimum 1 metre besleyebilir bilginize, 1 den fazla kullanmayı düşünüyorsanız, data ana kart > güç psu vb olacak şekilde adaptörünüzün gücüne göre dilediğiniz uzunlukta bağlantı sağlayabilirsiniz.
teşekkür ederim çok güzel anlatmışsınız elinize sağlık.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri