Riot Oyunları Ve Msi Center Çakışması

SlimPac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar abilerim, ablalarım, kardeşlerim, dostlarım, hocalarım ve Romalılar...!

Bir iki hafta evvel "Riot oyunlarına giremiyorum" başlıklı bir konu açmış ve akabinde bulduğum çözümü sizinle paylaşmıştım ancak şu an çözümünü bulamadığım bir sorunla karşınızdayım. "Kes bıdıbıdıyı sadede gel hemşerim!"
Şöyle ki; malum riot oyunlarını oynayabilmek adına MSI Center uygulamasını sistemimden kaldırmıştım ve doğal olarak sistemimdeki "Coreliquid" fan devirlerini, led animasyonlarını ve RGB ışıklandırmaları asla ayarlayamıyorum. Bununla alakalı şöyle bir "günü kurtarma" çözümüm var; PC'yi açıyorum, MSI Center uygulamasını kuruyorum, ayarlamaları yapıyorum ve uygulamayı siliyorum. Böyle olunca ilginç bir şekilde PC yi kapatana kadar ayarlar duruyor RGB dışında. Şimdi sizce bu sorunun çözümü var mıdır yoksa pek sevgili Riot ve MSI tarafından bir güncelleme beklemekten başka çaremiz yok mudur? Ya da Coreliquid'i ayarlamanın başka bir yolu var mıdır? Yardımlarınızı bekliyor, esenlikler diliyorum. Eğlenceli forumlar <3

Sistem de şu şekilde;
MSI B550 Tomahawk
AMD Ryzen 5 2600x
Corsair Vengance Pro RGB 8x2 3200MHz
MSI Gaming X GeForce 1660ti 6 gb 192bit
MSI Mag Coreliquid 360R Sıvı Soğutma
MSI MPG A650F 650W 80+ Gold full modüler PSU

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri