Soru RTX 3060 Mi RX 6600Xt Mi ?

emirhan42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar merhaba hangisini almalıyım bi tik bütçemi aşıyor nvdia ama daha uzun ömürlü olucaksa onu tercih edeceğim sizce ne yapmalıyım linkler bu

Amd

Nvdia

Yani arkadaşlar bütçem biraz sıkıntı ve amd için 3060dan daha performans veriyor diyorlar sizce ne yapmalıyım
Driver bilmem hatalar olur mu nvdia 5 yıl giderken bu 3 yıl mı gider yani ona göre biraz daha koyup nvdia alicam mecbur
Amd 11 ay garantili 7 ay mining yapılmış

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Arkadaşlar merhaba hangisini almalıyım bi tik bütçemi aşıyor nvdia ama daha uzun ömürlü olucaksa onu tercih edeceğim sizce ne yapmalıyım linkler bu

Amd

Nvdia

Yani arkadaşlar bütçem biraz sıkıntı ve amd için 3060dan daha performans veriyor diyorlar sizce ne yapmalıyım
Driver bilmem hatalar olur mu nvdia 5 yıl giderken bu 3 yıl mı gider yani ona göre biraz daha koyup nvdia alicam mecbur
mining kart sıkıntılı , rtx 3060 öneririm 6600xt önermem wattman hatası yiyebilirsin

KS

emirhan42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Şans işi mesela ben kullanıyorum daha 1 sorun yaşamadım.

Doğru driver yüklemeli ve ayar yapmalısın.
O zmn sıkıntı olmuyor dimi
Hocam olmadı sıkıntı çıkarırsa nvdia kart ile takaslarım
Ben hangi driver kurmalıyım
Hangi ayar yapmalıyım
Ne zamandan beri kullanıyorsunuz
Çünkü bütçemi aşıyor nvdia

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

Amd

Nvdia

xfx alma Nvidia tercih et wattman alman yüksek ihtimal

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
O zmn sıkıntı olmuyor dimi
Hocam olmadı sıkıntı çıkarırsa nvdia kart ile takaslarım
Ben hangi driver kurmalıyım
Hangi ayar yapmalıyım
Ne zamandan beri kullanıyorsunuz
Çünkü bütçemi aşıyor nvdia
WHQL sürüm kurmalı ve aşağıdaki ayarı yapmalısın ama sadece olma ihtimalini düşürürsün böyle kesin çözüm değil
Screenshot_2.png

KS

emirhan42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
sıkıntı yaşamak ne kelime her gün siyah ekran yiyorum bunun yüzünden haftalarca ban yedim oyunlardan şimdi değiştiricem işte kartı
WHQL sürüm kurmalı ve aşağıdaki ayarı yapmalısın ama sadece olma ihtimalini düşürürsün böyle kesin çözüm değil
Ekli dosyayı görüntüle 15362
3060 alın tavsiyemdir alıcaksanız wattman hatası yiyebilirsin o riske girmek istiyorsan
O zaman ben hiç riske girmiyim olmadı 2060 alırım teşekkürler

koreyy85

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
wattman hatası alan arkadaşlar, amd yazılımı kurmayın sadece driver olarak kurun. adrenalin yüklü olmasın. wattman falan hatası almazsınız ve performans daha da artıyor şahsen denedim.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
wattman hatası alan arkadaşlar, amd yazılımı kurmayın sadece driver olarak kurun. adrenalin yüklü olmasın. wattman falan hatası almazsınız ve performans daha da artıyor şahsen denedim.
her türlüsünü denedim kesin çözümü yok wattmanın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri