Soru RTX 4060 8Gb - I513400F

Arap Ciguli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
i513400F
Ekran Kartı
ASUS DUAL GeForce RTX 4060 OC 8GB
vatan bilgisayardan hazır sistem olarak aldım. Sizce nasıl?
Toplamda 33k tuttu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240410-200329_Gallery.jpg
    Screenshot_20240410-200329_Gallery.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
KS

Arap Ciguli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
13400F ddr4 4060 için çok fazla. Aldıysanız yapacak bir şey yok almadan önce yazsaydınız öneri yapardık. İade etme şansınız var mı ?
Yaklasik 2 3 gun icinde aceleye getirildi fiyatların artacagi soylenmesti. Butceye en uygun bu gorunuyordu. Normalde bu sistemin islemcisi i5 12400F'ti fakat yükseltirsem daha iyi olucagini soyledi ordaki çalışan. İleride ekran kartı degisikligine gidersem bu islemcenin destekleyecegi yonunde konusmustu.

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Belki biraz daha uygun fiyata toplanabilirmiş ama ama 1080p için gayet dengeli bir sistem olmuş, çöp möp takılmayın, vatan garantili ürünler, güle güle kullanın.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Yaklasik 2 3 gun icinde aceleye getirildi fiyatların artacagi soylenmesti. Butceye en uygun bu gorunuyordu. Normalde bu sistemin islemcisi i5 12400F'ti fakat yükseltirsem daha iyi olucagini soyledi ordaki çalışan. İleride ekran kartı degisikligine gidersem bu islemcenin destekleyecegi yonunde konusmustu.
Vatandan sistem alırsanız her türlü kazık olacak zaten. Sistemin ederi max 23k falan diyebilirim.

Belki biraz daha uygun fiyata toplanabilirmiş ama ama 1080p için gayet dengeli bir sistem olmuş, çöp möp takılmayın, vatan garantili ürünler, güle güle kullanın.
PSU çöp direk yani onun savunulacak bir tarafı yok

KS

Arap Ciguli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evet herşeyi garantili şekilde olması beni rahatlattı diyebilirim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Vatan'ın garantisi olacağına hiç olmasın daha iyi 3 kere ürün satın aldım 3 ü de sorunlu çıktı 3 ünde de doğru düzgün yardımcı olamadılar.

KS

Arap Ciguli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Vatandan sistem alırsanız her türlü kazık olacak zaten. Sistemin ederi max 23k falan diyebilirim.

PSU çöp direk yani onun savunulacak bir tarafı yok
Ekran kartı takribi sitelerde fiyatları 16-17k bandında. Işlemcide 7.5k bandında. Nasıl max ederi 23 ediyor?

KS

Arap Ciguli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

PSU çöp direk yani onun savunulacak bir

Vatan'ın garantisi olacağına hiç olmasın daha iyi 3 kere ürün satın aldım 3 ü de sorunlu çıktı 3 ünde de doğru düzgün yardımcı olamadılar.
Alinacak bir ürünün garantisinin olmaması bence hicbir sekilde güven vermez ki konu teknolojik bir ürünse

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Ekran kartı takribi sitelerde fiyatları 14-15k bandında. Işlemcide 7.5k bandında. Nasıl max ederi 23 ediyor?
Öncelikle intel olarak f/p bir sistem yok piyasada. Varsa da ben görmedim. AMD tarafında 13400F işlemciden biraz daha düşük olan ve 4060 lı olan sistemler 20k 21k bandında. AMD tarafında 13400F işlemciden çok daha iyi işlemcili olan ve 4060 lı olan sistemler 25k bandında. Bu yüzden ortalama 23k ve intel olduğu için de ölü sokete yatırım yapmış oluyorsunuz. Ve bahsi geçen intelden daha iyi sistem dediğim 25k lık sistem DDR5 olduğu için yeni nesil bir sistem almış oluyorsunuz.

Alinacak bir ürünün garantisinin olmaması bence hicbir sekilde güven vermez ki konu teknolojik bir ürünse
Ne demek istediğinizi anlamadım

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
349
Hayırlı olsun. Hazır sistem olarak veya tek tek ayrı yerlerden alsanız daha uygun olurdu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri