Rtx3070ti gigabyte mı yoksa asus dual 3070 mi

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Fiziksel olarak gidip almak istiyorum o yüzden vatandan asus dual 3070 almak istiyorum(17k) ama daha ucuza internette gigabyte 3070ti var (15k) internetten alınan kartlarda 2. El ve sahte olması beni korkutuyor

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Fiziksel olarak gidip almak istiyorum o yüzden vatandan asus dual 3070 almak istiyorum(17k) ama daha ucuza internette gigabyte 3070ti var (15k) internetten alınan kartlarda 2. El ve sahte olması beni korkutuyor
Alacağınız site güvenilirse zaten koruyucu bandı ile sıfır kutu geliyor.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
eğer iyi bir satıcıdan alırsanız böyle bir ihtimal yok elden alsan da dediğine göre aynı risk var

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
eğer iyi bir satıcıdan alırsanız böyle bir ihtimal yok elden alsan da dediğine göre aynı risk var
al satıcı TRENDYOL bundan iyi satıcı bulamazsın üstelik iade değişimde aşırı hızlı çünkü satıcı kendisi

KS

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
al satıcı TRENDYOL bundan iyi satıcı bulamazsın üstelik iade değişimde aşırı hızlı çünkü satıcı kendisi
Ama bunlarda sanırım yine bir firma sarıyor yani sadece trendyol adı altında

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Trendyolda kargodayken çalınabiliyor diye duymuştum trendyol şu an güvenli değil diye biliyorum
dostum kimden duydun bunları bilmiyorum ama boş bunlar biliyorum az para değil ama yani trendyolda asla ama asla paranı yedirmezsin merak etme için rahat olsun onların politikası merdiven altı e-ticaret şirketleri gibi değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri