60.000 TL ve üstü Rtx4080 Sistem Önerisi

Exhos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Arkadaşlar işlemci 7800x3d ekran kartı
https://amzn.eu/d/aEmp8no gerisinide sizin yardımlarınızla oluşturucam 🙏🏻
Hocam çok fazla fikir değiştiriyorsunuz .Bütçe değişiyor parçalar değişiyor. Önermesine önericemde kesin bir fikir oluşturmalısınız artık özellikle bütçe olarak maksimum ne kadar birde 4080süper almak varken neden 4080? süperli sistem önerebilirim artık kesin eminseniz.

KS

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hocam çok fazla fikir değiştiriyorsunuz .Bütçe değişiyor parçalar değişiyor. Önermesine önericemde kesin bir fikir oluşturmalısınız artık özellikle bütçe olarak maksimum ne kadar birde 4080süper almak varken neden 4080? süperli sistem önerebilirim artık kesin eminseniz.
80bin reis bütçe

Exhos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
80bin reis bütçe
Bu sistemde en mantıklı seçim ekran kartının modelini gainward phoneix 4080 supere yükseltmek olur o zaman bütçe 81-82k gelir(önerim budur).
Total fiyat 77k
Ek olarak amazonda şöyle bi ürün var
Bu peerless ten hem daha sessiz hem daha performanslı bi 300 400 lira daha vererek alabilirsin onun yerine.Ödeme kısmında benden gönderim almıyor(bence herkeste öyle)fiyat 2200 oluyor.

KS

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Bu sistemde en mantıklı seçim ekran kartının modelini gainward phoneix 4080 supere yükseltmek olur o zaman bütçe 81-82k gelir(önerim budur).
Total fiyat 77k
Ek olarak amazonda şöyle bi ürün var
Bu peerless ten hem daha sessiz hem daha performanslı bi 300 400 lira daha vererek alabilirsin onun yerine.Ödeme kısmında benden gönderim almıyor(bence herkeste öyle)fiyat 2200
Çokk teşekkür ederim reisim aşırı iyi sistem yapmışsın ellerine sağlık sırayla sipariş edicem

Exhos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Çokk teşekkür ederim reisim aşırı iyi sistem yapmışsın ellerine sağlık sırayla sipariş edicem
Hocam verdiğim anakart sistemi kaldırır fakat bazı özelliklerden yoksun ben her halukarda 80 k dan az çıksın diye vermiştim onu şununla değiştirelim daha iyi olur.Zaten 80 k geçmez

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
İşlemci ve ekran kartı sabit anakart arkadaşın 2. attığını alırsın. Kalanları ben olsam şöyle yapardım.
O kasaya o para verilmez. Alternatif olarak Lancool 3 falan alabilirsiniz. Arkadaş güç kaynağı atmamış bu arada 850w isterseniz şu modele bakabilirsiniz.
Edit: Benim hatam, kasa güç kaynağı ile birlikte olduğu için fiyatı öyleymiş. Fakat bu bütçede böyle bir sistem alırken güç kaynağım atx3.0 desteklesin isterdim. Fakat seçim sizin.

Son düzenleme:
KS

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
İşlemci ve ekran kartı sabit anakart arkadaşın 2. attığını alırsın. Kalanları ben olsam şöyle yapardım.
O kasaya o para verilmez. Alternatif olarak Lancool 3 falan alabilirsiniz. Arkadaş güç kaynağı atmamış bu arada 850w isterseniz şu modele bakabilirsiniz.
Edit: Benim hatam, kasa güç kaynağı ile birlikte olduğu için fiyatı öyleymiş. Fakat bu bütçede böyle bir sistem alırken güç kaynağım atx3.0 desteklesin isterdim. Fakat seçim sizin.
Abi ram bellek rgb sevdalısıyım onun yerine başka önerirmisin

Exhos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Edit: Benim hatam, kasa güç kaynağı ile birlikte olduğu için fiyatı öyleymiş benim hatam. Fakat bu bütçede böyle bir sistem alırken güç kaynağım atx3.0 desteklesin isterdim. Fakat seçim sizin.
Hocam seçimler güzel olmuş kasa olarak
Bu da olabilir
Birde denim hatam ben psu yu atx 3.0 destekliyor sanıyordum.Karıştırmışım.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Abi ram bellek rgb sevdalısıyım onun yerine başka önerirmisin

Hocam seçimler güzel olmuş kasa olarak
Bu da olabilir
Birde denim hatam ben psu yu atx 3.0 destekliyor sanıyordum.Karıştırmışım.
Vatanda daha ucuz.

Exhos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Vatanda daha ucuz.
Hocam süpersiniz şaka maka fiyat çok iyiymiş.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Kendinden güç kaynaklı pek bilmiyorum atx3.0 destekli olarak. Yukarıdaki g360a veya 320r kasayla birlikte
Şu güç kaynağını alabilirsin 4500tl ye.

KS

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hocam öneririm de ayrı almak daha mantıklı kendinden atx 3.0 destekli olan bulamadım varsa da bilmiyorum.
Tamamdır abi haklısınız birde monitör alim ben kaçim yeter bu kadar sizlerede çok teşekkür ederim minnettarım size

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Reis sen bildiğini öner en kötü indirim bekleriz😅
En iyilerinden biri bu
Daha düşük fiyat bu

Exhos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bu arada vatandaki indirimleri göremiyorum şuan umarım sadece benle alakalıdır ya da geçicidir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri