RX 6700 XT Sistem

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Bu sistem alınır mı?

Çok Konu Açıldı Bunla İlgili Ben Bile Açtım Yanlış Hatırlamıyosam Bulabilirsen Oku Onları Bulamazsanda Alınır Hocam

Sadık0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Çok Konu Açıldı Bunla İlgili Ben Bile Açtım Yanlış Hatırlamıyosam Bulabilirsen Oku Onları Bulamazsanda Alınır Hocam
Evet hocam bana önermiştiniz bir sürü kişide önerdi. Siz şey demiştiniz PSU'yu FPS yapıp, kasayı deepcoll yapmamı

Bende bu sistemi almayı düşünüyorum zam gelmeden zam gelecekmi daha acaba

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Evet hocam bana önermiştiniz bir sürü kişide önerdi. Siz şey demiştiniz PSU'yu FPS yapıp, kasayı deepcoll yapmamı

Bende bu sistemi almayı düşünüyorum zam gelmeden zam gelecekmi daha acaba
Büyük İhtimalle Evet Yani Tahminen Dolar Artmaya Devam Edicek Ve Arttıkça Büyük Ölçüde Zamlanacak Elektronik Ürünler. Elinizi Çabuk Tutmanzıda Fayda Var Bende Öyle Yapacağım:D

sncnalhn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bence alınmaz anakart a520 güç kaynağı dandik zaten bunları değiştirmek istesen kendin toplayacağın ve daha güzel olacak olan diğer parçalar da istemediğin marka modeller olur. Kendin toplasan daha mantıklı bence.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
kesinllikle alınmaz alınır diyen arkadaşlara itibar etmeyin içindeki psu c4 hocam 80+ sertifika bile yok parça kalitesi adına bişey de yok

Uwr001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu sistem alınır mı?

Kanka aynı pcyi bu çarşamba topladım 5600x 6700xt 32ram 2tb m2 olarak şuan kullanıyorum bir sıkıntı yok

Sadık0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
kesinllikle alınmaz alınır diyen arkadaşlara itibar etmeyin içindeki psu c4 hocam 80+ sertifika bile yok parça kalitesi adına bişey de yok
Hocam ne alıyım o zaman ben siz olsanız bu sistemde ne değişiklik yapardınız lütfen yardımcı olun artık kesin karar veriyim

KS

Yusuf Özbek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ben psu markasını pek bilmediğim için biraz araştırmıştım. Kendi sitesinde 80+ sertifika var yazıyordu. Yanlış biliyorsam düzeltin.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Artık Abartmayın Şöyle Şeyleri Eskidendi Bu Dedikleriniz Evet Dandik Bile Olsa PSU Abartıp C4 Veya Bomba Denicek Kadar Bir Şeyi Yok Çoğu Zaman Boş Safsata

KS

Yusuf Özbek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
psu değişimi ile olur ama orta kalite parçalar hocam da<ha iyi sistermlere bakabiliriz

hayır knka 80+ sertifikası yok maal
Ben kendi sitesinde görmüştüm. Ama yinede olmayabilir.

Ama yinede alan birinin yandı dediğini görmüştüm. Yani bu kadar kısa sürede gidiyorsa dediğin gibi yükseltmek daha mantıklı.

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131

Ama yinede alan birinin yandı dediğini görmüştüm. Yani bu kadar kısa sürede gidiyorsa dediğin gibi yükseltmek daha mantıklı.
İnsanlar Genelde Sorunla Karşılaştıklarında Şikayet Ederler Kötü PSU Falan Diye Emin Ol Düzgünce Kullanan Ve Evet Katılıyorum Kötü Bir PSU Ama Mis Gibi Çalışan Binlerce Sistem Vardır. Artık Şu Klasikleşmiş C4 Algısını Bırakmak Lazım

KS

Yusuf Özbek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İnsanlar Genelde Sorunla Karşılaştıklarında Şikayet Ederler Kötü PSU Falan Diye Emin Ol Düzgünce Kullanan Ve Evet Katılıyorum Kötü Bir PSU Ama Mis Gibi Çalışan Binlerce Sistem Vardır. Artık Şu Klasikleşmiş C4 Algısını Bırakmak Lazım
Tamamdır. Sağolun.

sncnalhn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bence sistemi kendin topla az bir farkla daha iyi parçalar alırsın.
Olay sistemin çalışması değil kardeş. 20 bin lira verdiğin sistemin bir gün aniden elinden gitmesi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri