Rx460 Ekran kartı

Samett123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şuan vatan pc de Asus Rx 460 720 TL MSİ Rx460 573 TL ben msi fusunuyorum ucuz diye ama tek fanli sizce sıkıntısı olur mu ? Ve çok ses çıkarır mı ? 

Asus Rx460
m4dAz2.jpg

Msi Rx460
pXjJ8N.jpg

E

expert

Guest
Yeni teknoloji de 60 dereceye kadar calismiyor 60'ın üstüne çıkınca çalışıyor ve ses yapmıyor

KS

Samett123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
expert' Alıntı:
Yeni teknoloji de 60 dereceye kadar calismiyor 60'ın üstüne çıkınca çalışıyor ve ses yapmıyor

Peki performans açısından bi sorun olur mu ? Anakartım pci 2.0 işlemcim 4100 ama 6300 yapicam ekran kartı alırken onuda alicam ?

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Merhaba,
Her iki kart da 3.0 buradan azıcık fps kaybınız kaçınılmaz ama merak etmeyin büyütülecek bir zarar yok. MHZ değerlerine baktığımızda ufacık bir farkla 16 mhz kadar asus önde. Abartılacak bir fark değil. Ayrıca afterburner ile bunu zaten fazlasıyla telafi edebilirsin. Soğutma kanadında msi twin frozer olmadığını görüyoruz. Sıkıntı çıkartacak mı derseniz pek zannetmiyorum msi bunu düşünmüştür. İkisi de 4GB diye görüyorum umarım aynı ürünlere bakıyoruzdur. Bana kalırsa MSI tercih edilebilir.

KS

Samett123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
WalterHolk' Alıntı:
Merhaba,
Her iki kart da 3.0 buradan azıcık fps kaybınız kaçınılmaz ama merak etmeyin büyütülecek bir zarar yok. MHZ değerlerine baktığımızda ufacık bir farkla 16 mhz kadar asus önde. Abartılacak bir fark değil. Ayrıca afterburner ile bunu zaten fazlasıyla telafi edebilirsin. Soğutma kanadında msi twin frozer olmadığını görüyoruz. Sıkıntı çıkartacak mı derseniz pek zannetmiyorum msi bunu düşünmüştür. İkisi de 4GB diye görüyorum umarım aynı ürünlere bakıyoruzdur. Bana kalırsa MSI tercih edilebilir.

Msi tercih ettim.ve msi alıyorum o zaman teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri