Fırsat Ryzen 5 5600 2.572TL!!

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Havale ile 2.533TL.

Hocam emeğinize sağlık. Alacak arkadaşlar için şunu belirteyim, genelde yurt dışından ürün getirtip ithalatçı garantili satıyor. Bazen de drop ship yaptığı da oluyor ürünün tedarik süreci uzayabiliyor. Alırsanız mutlaka arayıp bilgi alın.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Bence @BatuhanKLC hocamın hikayesinden gördüm de paylaştım. İndirim indirimdir , kaçırmamak lazım.
Fiyatı güzel. Sadece alacak olanlar için ekstra açıklama yaptım. Oyun hediyesi olan işlemci alıp mağdur olanlarda oldu zamanında. Yoksa işlemciler kolay bozulan bir ürün değil.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Teknobiyotik'i bilmiyorum ama internette yazan dsf bilgisayar ürünleri kendi getirtiyor ve garanti olarak kendileri ilgileniyor. Resmi distribütör ilgilenmiyor sizle. Bir anlamada garantisi benim diyorlar.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Teknobiyotik'i bilmiyorum ama internette yazan dsf bilgisayar ürünleri kendi getirtiyor ve garanti olarak kendileri ilgileniyor. Resmi distribütör ilgilenmiyor sizle. Bir anlamada garantisi benim diyorlar.
Yine de destek veriyorlar sonuçta.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Yine de destek veriyorlar sonuçta.
Destek veriyorlar ama çok çamura yatabiliyorlar. Adamların işi o değil ve ürün sorunlu çıkarsa cebinden vereceği için sizi vazgeçirmeye çalışabilir. Diğer türlü anlaşma gereği adamlar mecbur değiştiriyor. Bunda firmanın inisiyatifine kalıyorsunuz.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Destek veriyorlar ama çok çamura yatabiliyorlar. Adamların işi o değil ve ürün sorunlu çıkarsa cebinden vereceği için sizi vazgeçirmeye çalışabilir. Diğer türlü anlaşma gereği adamlar mecbur değiştiriyor. Bunda firmanın inisiyatifine kalıyorsunuz.
150TL içinde bu uğraşlar değmez aslında ama Teknobiyotik mağdur etmez bence.

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
bu işlemci neden performansı yüksek olmasına rağmen ucuz ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
am4 anakartlar daha mı ucuz
Bir ara b450 serisi anakartlar çok ucuzdu ama işlemci pek uygun kalmamıştı. Şimdi anakartların fiyatı yükseldi işlemciler biraz ucuzladı ya da yeni işlemciler daha fiyat performans çıkardılar.

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Bir ara b450 serisi anakartlar çok ucuzdu ama işlemci pek uygun kalmamıştı. Şimdi anakartların fiyatı yükseldi işlemciler biraz ucuzladı ya da yeni işlemciler daha fiyat performans çıkardılar.
h270m plus la i7 7700k işlemcim var işlemciden en az %50 daha fazla performans vericek işlemci ne olabilir

iki bileşeni değiştirmek istiyorum anakart çok eski sadece anakart değiştirsem 1151 pinli anakartlar eskidi artık soket tipleri değişti am4 ya da 1200 tipi anakart almak mantıklı mı en ucuza hangisi gelir ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
h270m plus la i7 7700k işlemcim var işlemciden en az %50 daha fazla performans vericek işlemci ne olabilir

iki bileşeni değiştirmek istiyorum anakart çok eski sadece anakart değiştirsem 1151 pinli anakartlar eskidi artık soket tipleri değişti am4 ya da 1200 tipi anakart almak mantıklı mı en ucuza hangisi gelir ?
Lga 1700 soket biraz daha geleceğe yönelik ve uygun. 12400 ya da bütçenize göre 13400 veya üstü seçlebilir. Bunu ayrı konu olarak ve bütçe belirterek açarsanız daha fazla öneri gelir.

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Lga 1700 soket biraz daha geleceğe yönelik ve uygun. 12400 ya da bütçenize göre 13400 veya üstü seçlebilir. Bunu ayrı konu olarak ve bütçe belirterek açarsanız daha fazla öneri gelir.
1200 değil karıştırdım 1700 demek istemiştim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
1200 değil karıştırdım 1700 demek istemiştim
Hocam bütçe, elinizdeki parçalar ve beklentilerinizi ayrı konu açarak belirtin daha fazla arkadaş yardımcı olur. Ben yine orada da elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri