Soru Ryzen 5 5600 & RTX 3060 Ti Için Psu Tavsiyesi

alper.e

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba,

Sistemimde güç kaynağından dolayı sorun yaşadığımı düşünüyorum (konu), sorun ondan olmasa bile değiştirmek istiyordum zaten PSU'yu.

Hazır sistem almıştım kasa Thermaltake H570 TG 750W ve içindeki PSU Thermaltake TR2 S 750W

Bu ikili için önerebileceğiniz sağlam güç kaynakları nelerdir ?

Gördüğüm birkaç model;

Teşekkürler,

Son düzenleme:

Quiet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Ne gibi bir problem yaşıyorsun ki hocam, senin sistemine o power fazlasıyla yeterli olması gerekiyor.

KS

alper.e

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ne gibi bir problem yaşıyorsun ki hocam, senin sistemine o power fazlasıyla yeterli olması gerekiyor.

Power kesinlikle yeterli, yaşadığım sorunu da forumda başka bir başlıkta anlattım: https://forum.pchocasi.com.tr/konu/...onra-fanlar-calisiyor-goruntu-gelmiyor.86394/

Powerın yeterliliğinden ziyade gold,bronze gibi değerlendirmeleri var sanırım güç kaynaklarının bu çerçevede sağlam, yakın zamanda üzmeyecek bir psu arıyorum.

Quiet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Anladım hocam eğer değişme niyetiniz var ise öncesinde garantiye de gönderebilirsiniz sanırım devam ediyordur. Bir de öneri için paylaştığın iki başlık sıvı soğutma :)

KS

alper.e

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Anladım hocam eğer değişme niyetiniz var ise öncesinde garantiye de gönderebilirsiniz sanırım devam ediyordur. Bir de öneri için paylaştığın iki başlık sıvı soğutma :)
Onu araştır bunu araştır derken karışmış linkler, teşekkürler 😅

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri