Yardım Ryzen 5 5600 RX 6650Xt Sistemimi Satıyorum Ne Kadar Eder?

WayLost

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
İşlemci
ryzen 5 5600
Ekran Kartı
xfx rx 6650xt
Merhabalar, sistemimi iyi bir fiyata satmak istiyorum. Piyasa araştırması çok uzun sürüyor işin içinden çıkamıyorum ilana koyacağım yardımınıza ihtiyacım var.

işlemci: AMD Ryzen 5 5600, 6 çekirdek, 3.50 GHz (Kutulu)

Soğutucu: DeepCool AG400, kule tipi işlemci soğutucu

Ekran Kartı: XFX Speedster SWFT 210 Core RX 6650 XT, 8 GB GDDR6, 128 Bit

Anakart: Asus Prime B550M-K, AMD AM4, DDR4, Micro ATX

RAM: Goodram 16 GB (2x8 GB), 3600 MHz, CL18

SSD: Goodram SSDPR-PX500-512-80, 512 GB, PCIe 3.0 M.2

Güç Kaynağı: FSP HYPER 80+ PRO H3-650, 650 W

Kasa: Vento VG15FE, LED Fanlı ATX Oyuncu Kasası

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
14 15 civarı belki gider kankam.

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
18 19a sıfır bu ekran kartından daha iyi ekran kartına sahip hazır sistemler var. Hiç bir şekilde satamazsınız o fiyatlara hele AMD ekran kartlı bır sistemi. Türkiye piyasasında ikinci el bilgisayar sektörü ölüdür.

hocam em

hocam emin misiniz en azından 18k'sı falan yok mudur?
https://www.vatanbilgisayar.com/int...-pro-h610m-e-ddr4-500gb-m-2-ssd-16gb-ram.html bak sisteme 0 çiçek gibi sistem 18k neden ikinci el 18e alsınki sizinkini. Bu sadece bitanesi 18 veren 20ye çıkar 4060li sisteme yönelir falan. Fırsat sunmazsaniz elinizde bekler ben satmanizi önermem sattığınız para hiç bişeye yaramaz sattiktan sonra.

KS

WayLost

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
18 19a sıfır bu ekran kartından daha iyi ekran kartına sahip hazır sistemler var. Hiç bir şekilde satamazsınız o fiyatlara hele AMD ekran kartlı bır sistemi. Türkiye piyasasında ikinci el bilgisayar sektörü ölüdür.

https://www.vatanbilgisayar.com/int...-pro-h610m-e-ddr4-500gb-m-2-ssd-16gb-ram.html bak sisteme 0 çiçek gibi sistem 18k neden ikinci el 18e alsınki sizinkini. Bu sadece bitanesi 18 veren 20ye çıkar 4060li sisteme yönelir falan. Fırsat sunmazsaniz elinizde bekler ben satmanizi önermem sattığınız para hiç bişeye yaramaz sattiktan sonra.
anlıyorum hocam teşekkür ederim. Ben sistem araştırmaya kalktığımda rx 6600xt sistemleri 21k ya görüyordum ki kalitesiz parçalar vardı benimkinden bile kötü. Bu sistemleri neden ben göremiyorum ayrıca tek tek satmaya kalksam nasıl olur?

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
anlıyorum hocam teşekkür ederim. Ben sistem araştırmaya kalktığımda rx 6600xt sistemleri 20k ya görüyordum. Bu sistemleri neden ben göremiyorum ayrıca tek tek satmaya kalksam nasıl olur?
Çok uğraşırsınız AMD kartlar revaçta olan kartlar değil. Ederinde satamazsınız onu unutun derim. Sıfır ürünlerde çok güzel fırsatlar var attığım sisteme baktın demi.

anlıyorum hocam teşekkür ederim. Ben sistem araştırmaya kalktığımda rx 6600xt sistemleri 21k ya görüyordum ki kalitesiz parçalar vardı benimkinden bile kötü. Bu sistemleri neden ben göremiyorum ayrıca tek tek satmaya kalksam nasıl olur?
Bizim insanlarımızda şey var. Bişi alacağı zaman dip fiyata bakar satacağı zaman hakkı neyse onu ister. Malesef trde ticaret böyle.

KS

WayLost

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Çok uğraşırsınız AMD kartlar revaçta olan kartlar değil. Ederinde satamazsınız onu unutun derim. Sıfır ürünlerde çok güzel fırsatlar var attığım sisteme baktın demi.

Bizim insanlarımızda şey var. Bişi alacağı zaman dip fiyata bakar satacağı zaman hakkı neyse onu ister. Malesef trde ticaret böyle.
anladım hocam ben üniye gideceğim için evde çürümesin istemiştim de, satıp laptop almayı düşünüyordum ayrıca teşekkür ederim ilgileriniz için

KS

WayLost

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
yok yani nasıl araştırıp buluyorsunuz anlamında ben bu tarz sistemleri anca 21-22k bandında bulabiliyorum
Satabilceğiniz fiyatı söyledim ben yoksa koyan 30ada koyar serbest piyasa ama kim alacak ne zaman alacak oda önemli yazın 20 22 test edin kim arayıp soruyor.

KS

WayLost

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Satabilceğiniz fiyatı söyledim ben yoksa koyan 30ada koyar serbest piyasa ama kim alacak ne zaman alacak oda önemli yazın 20 22 test edin kim arayıp soruyor.
hocam şimdi siz 18 k ya güzel sistem atmışsınız ben sadece ne diye arama yapınca bu sistemi bulduğunuzu merak ediyorum. çünkü ben bu tür indirimli sistemlere hiç raslamadım

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
hocam şimdi siz 18 k ya güzel sistem atmışsınız ben sadece ne diye arama yapınca bu sistemi bulduğunuzu merak ediyorum. çünkü ben bu tür indirimli sistemlere hiç raslamadım
Forumlarda dönüyor burlarda takılmanız yeterli sistemlere ulaşmak için bende buralardan buluyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri