S22 ultra wifi hızı çok düşük

MuRO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Arkadaşlar merhab, a yeni bir S22 Ultra cihaz aldım ancak Wi-Fi ağından 20-33 Mbps'den daha fazla hız alamıyorum. Aynı markanın farklı modelinde 60 70Mbps arası hız alıyorum, ağ ayarlarını sıfırladım ancak çözüm olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Arkadaşlar merhab, a yeni bir S22 Ultra cihaz aldım ancak Wi-Fi ağından 20-33 Mbps'den daha fazla hız alamıyorum. Aynı markanın farklı modelinde 60 70Mbps arası hız alıyorum, ağ ayarlarını sıfırladım ancak çözüm olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?
yanlış wifi'a bağlı olabilirsiniz diğer telefonlardan 5ghz s22'den 2.4ghz bağlı olabilir belki de fark etmeden ara sıra bende de oluyor

KS

MuRO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
dediğiniz gibi de oldu 5ghz ağına bağlandım sorun çözüldü ama nedense 2.4 ghz ağında hiz yavaş

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
dediğiniz gibi de oldu 5ghz ağına bağlandım sorun çözüldü ama nedense 2.4 ghz ağında hiz yavaş
5ghz daha hızlıdır fakat çekim gücü düşüktür 5ghz de tam performansa yakın performans alırsın 2.4te çekim gücü çok iyidir eğer modemle aranda çok duvar vs felan varsa 2.4 kullan eğer modem yanındaysa ya da aranda engel yoksa performans için 5ghz kullan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri