Saçma Sapan Batllefield 5 Hataları

hi guys

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
agalar selam başlıktada gördüğünüz gibi sorun bu varmı başına gelen yada çözümünü bilen kafayı yemek üzereyim en az iki oyunda başıma geiyor ve sinir bozucu olmaya başladı
Ekran Görüntüsü (2).png

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
agalar selam başlıktada gördüğünüz gibi sorun bu varmı başına gelen yada çözümünü bilen kafayı yemek üzereyim en az iki oyunda başıma geiyor ve sinir bozucu olmaya başladıEkli dosyayı görüntüle 33138
Bu sorun benim de başımı çok ağrıttı. Oyun sırasında birdenbire donuyor ve 10-15 saniye sonra düşük ihtimal de olsa devam ediyor ama genel olarak oyundan düşüyor ve bu hatayı veriyordu. EA, reddit vb. forumlarda yazan her şeyi denedim ama fayda vermedi. Son bir ihtimal, modemimden 5.0 ghz'yi deaktif ettim. Sadece 2.4 ghz aktif duruyor. Oyundan düşmesinin sebebi de sanırım anlık yüksek ping. Konuya teknik olarak çok hakim değilim ancak ikisinin referansının anlık olarak karıştığını ve düşmeye sebep olduğunu tahmin ediyorum. İki gündür oyundan düşmüyorum. Umarım böyle devam eder. Sizin de bu özellikte bir modeminiz varsa mutlaka deneyin.
Şansıma bunu yazdıktan 2 saat sonra yine aynı sorunla karşılaştım. Son çare olarak port yönlendirme yaptım, bakalım faydası olacak mı.

KS

hi guys

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bu sorun benim de başımı çok ağrıttı. Oyun sırasında birdenbire donuyor ve 10-15 saniye sonra düşük ihtimal de olsa devam ediyor ama genel olarak oyundan düşüyor ve bu hatayı veriyordu. EA, reddit vb. forumlarda yazan her şeyi denedim ama fayda vermedi. Son bir ihtimal, modemimden 5.0 ghz'yi deaktif ettim. Sadece 2.4 ghz aktif duruyor. Oyundan düşmesinin sebebi de sanırım anlık yüksek ping. Konuya teknik olarak çok hakim değilim ancak ikisinin referansının anlık olarak karıştığını ve düşmeye sebep olduğunu tahmin ediyorum. İki gündür oyundan düşmüyorum. Umarım böyle devam eder. Sizin de bu özellikte bir modeminiz varsa mutlaka deneyin.
Şansıma bunu yazdıktan 2 saat sonra yine aynı sorunla karşılaştım. Son çare olarak port yönlendirme yaptım, bakalım faydası olacak mı.
hocam cidden çok sinir bozucu kafayı yemek üzereyim söylediklerinden pek anlamasam da netten bi bakıp deneyeceğim çok teşekkür ederim ama anladığım kadarıyla bunlar bile kesin çözüm değil boşuna dice pls demiyorlarmış

hocam müsaitsen ekleşelim oynayalım :D kullanıcı adım BAKACAAAAAAZ

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
hocam cidden çok sinir bozucu kafayı yemek üzereyim söylediklerinden pek anlamasam da netten bi bakıp deneyeceğim çok teşekkür ederim ama anladığım kadarıyla bunlar bile kesin çözüm değil boşuna dice pls demiyorlarmış

hocam müsaitsen ekleşelim oynayalım :D kullanıcı adım BAKACAAAAAAZ
Su siralar sinava calisiyorum musait olunca oynariz

KS

hi guys

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
hocam dediğin gibi modem arayüzünden ayarı değiştirdim auotoda kullanıyormusum 40 mhz cektim bir oyun denedim herhangi bir hata vermedi öncesinde pingim 65 110 aralarında gider gelir ve hata verirdi bazen ping olmasa bile hata verirdi yaşamışsın bilirsin zaten şuan oyundan atma olmadı ping de 60 maks 67 arası gidip geldi şimidlik işe yaradı gibi teşekkür ederim burdan sorunu yaşayan arkadaş varsas duyurulur

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
hocam dediğin gibi modem arayüzünden ayarı değiştirdim auotoda kullanıyormusum 40 mhz cektim bir oyun denedim herhangi bir hata vermedi öncesinde pingim 65 110 aralarında gider gelir ve hata verirdi bazen ping olmasa bile hata verirdi yaşamışsın bilirsin zaten şuan oyundan atma olmadı ping de 60 maks 67 arası gidip geldi şimidlik işe yaradı gibi teşekkür ederim burdan sorunu yaşayan arkadaş varsas duyurulur
Rica ederim

maxtar444

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
agalar selam başlıktada gördüğünüz gibi sorun bu varmı başına gelen yada çözümünü bilen kafayı yemek üzereyim en az iki oyunda başıma geiyor ve sinir bozucu olmaya başladıааа Ekli dosyayı görüntüle 33138 Ayrıca bu oyunda sorunlar olsa da platformunda takılıp kaldım. Burada ilginç mini oyunlar oynuyorum ve böylece iyi para kazanıyorum. Bu harika bir hobi.

İyi günler. Battlefield oyununda da durum tam olarak bu ve ben hala bu soruna bir çözüm bulamadım :(

KS

hi guys

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İyi günler. Battlefield oyununda da durum tam olarak bu ve ben hala bu soruna bir çözüm bulamadım :(
reis geç gördüm kusura bakma bayram vs yukarda dediğim gibi modem ayarlarını yaptım suan bir sorun yok gibi denemeni tavsiye ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri