Sadece C Diski Oluşturmak Sorun Yaratır mı?

sadasd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Sıfır pc aldım işletim sistemini ben kuracagim ancak sistemde sadece 500gb ssd var, bunu ikiye bölüp data disk oluşturmak mantikli durmuyor.sadece c diski kurup pcyi kullandigimizda bir sorun yaşar mıyız?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Sıfır pc aldım işletim sistemini ben kuracagim ancak sistemde sadece 500gb ssd var, bunu ikiye bölüp data disk oluşturmak mantikli durmuyor.sadece c diski kurup pcyi kullandigimizda bir sorun yaşar mıyız?
Bende ' Windows 11 ' kullanıyorum, Kardeşim ve 500Gb SSD var tek bir sabit disk var o da '' C Diski '' Onun dışında başka sabit disk yok herhangi bir sorun yaşamadım.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Merhaba o diski depolama alanı olarak kullanmadığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız. İleride oluşabilecek disk arızası format gibi durumlarda önemli belgelerinize zarar veya kayıp olmaması açısından bölmemeniz daha iyi olur. Önemli belgeler ve depo için ucuz maliyetli 7200 rpm hızında sata 3 hdd alabilirsiniz.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Pc kullanakta bir sorun olmaz. Sadece ssd kapasitesi çok dolduğu zaman hata ya da yavaşlama olabiliyor. Sadece c diski kurmak çok yaygın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri