Salla Kazan Hakkında

Jelican

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, hattımı iki ay önce Türk Telekom'a taşıdım fakat memnun kalmayıp Turkcell'e dönüş yaptım ve az önce hattım aktif oldu. 4.5G açık olmasına ve tüm ayarların yapılı olmasına rağmen salla kazan kampanyasına giremiyorum, bir bilgisi olan var mı?

Lustral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Jelican' Alıntı:
Merhaba, hattımı iki ay önce Türk Telekom'a taşıdım fakat memnun kalmayıp Turkcell'e dönüş yaptım ve az önce hattım aktif oldu. 4.5G açık olmasına ve tüm ayarların yapılı olmasına rağmen salla kazan kampanyasına giremiyorum, bir bilgisi olan var mı?

Bence şartlarını bir oku derim.

KS

Jelican

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lustral' Alıntı:
Jelican' Alıntı:

Bence şartlarını bir oku derim.

"[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Hediye alma hakkı için Pazartesi gününden geriye dönük olarak 7 gün cihaz ve sim kart uyumluluk kontrolü yapılır." Tamamdır buraya kadar her şey güzel, fakat Turkcell internet sitesinde cihazım için 4.5G LTE desteklemiyor diyor. Oysa ki tüm LTE modunda cihazım?[/font]

Lustral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bence bir gün bekle. Olmaz ise müşteri hizmetlerini ara gerekli ayarları yapsınlar. Bende kullanıyorum salla kazanı :) Hiç kullanmadığım halde üst üste 3 kere dk geldi :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri