Fırsat Samsung 1 Tb 980 1500 TL

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Piyasa değeri 1900-2000TL olan bir ürün Amazonda 1500 TL
Bende 2 gündür m2 ssd bakıyorum, bunu görmüştüm ama benim önceliğim windows işletim sistemi için ve edit için olacak, bunda dram bellek yok, o yüzden dram bellek olarak Kioxia Exceria G2 1Tb almayı planlıyorum hızı düşük ama en azından f/p dram bellekli daha uzun ömürlü olacaktır. Sadece depolama yapacaklar için Samsung 980 bu fiyata çok iyi kaçırmayın.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Bende 2 gündür m2 ssd bakıyorum, bunu görmüştüm ama benim önceliğim windows işletim sistemi için ve edit için olacak, bunda dram bellek yok, o yüzden dram bellek olarak Kioxia Exceria G2 1Tb almayı planlıyorum hızı düşük ama en azından f/p dram bellekli daha uzun ömürlü olacaktır. Sadece depolama yapacaklar için Samsung 980 bu fiyata çok iyi kaçırmayın.

kesinlikle 990 modellerinde bir kaç sıkıntı vardı düzeldimi bilmiyorum ama 980 için fiyat mükemmel

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
kesinlikle 990 modellerinde bir kaç sıkıntı vardı düzeldimi bilmiyorum ama 980 için fiyat mükemmel
Yazılım güncellemesi verdiler diye duymuştum sorun için, ama dram bellek yok diye ömrü çok kısa olacak değil , samsung kalitesi yavana atılmaz, ben biraz fazla yükle, sil, tekrar yükle, indir, sil gidiyorum ssd dayanmaz :)

Birde Amazon Germany ithalat vergisi dahil ama kargo ücreti de var 72 TL gibi toplamda 1575 TL geliyor 980 düz versiyon olarak :)
Bende dram olup 1250 TL m2 ssd indirimi var mı diye gelip bakınıyordum buraya yokmuş :) İyi geceler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri