Yardım Samsung A50 Çok Isınıyor?

raynnn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar,

Samsung a50 kullanıyorum 2 kere servise gitti birinde anakart dahil çoğu parçası orjinaliyle değişti diğerinde ise lehimleri yenilendi.

İlk başlarda telefon iyiydi ancak şuan aşırı ısınıyor. Daha demin flaş açtım 10 saniye geçmeden olması gerekenden yüksek bi sıcaklığa çıktı. Her telefonu açtığımda işlemcinin ve ön kameranın olduğu yer ısınıyor ve en az 2 saat böyle devam ediyor.

Biliyorum havalar sıcak diye oluyor diyeceksiniz onu da şöyle açıklayım telefonun lehimleri eridiğinde kışın ortasında olmuştu mevsim farketmeksizin ısınıyor.

Kronik olabilme ihtimali var mı çünkü diğer a50lerde böyleymiş sanırım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Samsung a50 kullanıyorum 2 kere servise gitti birinde anakart dahil çoğu parçası orjinaliyle değişti diğerinde ise lehimleri yenilendi.
İlk başlarda telefon iyiydi ancak şuan aşırı ısınıyor. Daha demin flaş açtım 10 saniye geçmeden olması gerekenden yüksek bi sıcaklığa çıktı. Her telefonu açtığımda işlemcinin ve ön kameranın olduğu yer ısınıyor ve en az 2 saat böyle devam ediyor. Biliyorum havalar sıcak diye oluyor diyeceksiniz onu da şöyle açıklayım telefonun lehimleri eridiğinde kışın ortasında olmuştu mevsim farketmeksizin ısınıyor. Kronik olabilme ihtimali var mı çünkü diğer a50lerde böyleymiş sanırım.
Tekrar gönderin servise

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri