Samsung M2070W

MuyuX ProductioN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, benim Samsung M2070W yazıcım normalde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu ama son günlerde bilgisayardan evin Wi-Fi'sine bağlıyorum Wi-Fi bağlayınca telefondan vb. çıkartıyor fakat bilgisayardan yazdır tuşuna basınca yazıcı aktif hale geliyor yazdırılıyor diyor fakat yazdırmıyor, bilgisayarda yazıcı durumundan baktığımda normalde hiç bağlantısı kesilmeyen yazıcının yazdırırken bağlantı kesildi gibi hatalar(Resmi aşağıya koyuyorum normalde yazıcı hazır durumda iken yazdıra basıyorum yazıcı ekranında yazdırılıyor diyor fakat bir şey olmuyor bilgisayarda ise bu hata çıkıyor) veriyor sonra tekrar bağlanıldı şeklinde yazdırmıyor. Neden olabilir? Anlamadığım telefondan Wi-Fi ile veya bilgisayara kablolu bağladığımda sorunsuz bir şekilde yazdırıyor yardımlarınız için teşekkür ederim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Yazıcınızın bağlantısını sökün sistemden ve sonra CCleaner gibi bir yazılım ile kaldırın. Sonrasında kayıt girdilerinin kalıntılarını aynı yazılım ile (Regedit/Registry) silin. Daha sonra sistemi yeniden başlatın ve Windows Ayarları / Cihazlar kısmından Yazıcılar ve Tarayıcılar bölümüne gelin ve bir yazıcı halen daha görünüyorsa tıklayıp kaldırın. Daha sonra ürünün kendi sayfasında yazılımını indirip   göre sayfa 30 yazılımı sisteminize kurun.

KS

MuyuX ProductioN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cevabınız için teşekkür ederim fakat onları denemiştim ama sizin dediğiniz gibi ccleaner den bir kez daha denedim yine olmadı ama hatayı buldum hatanın adı :spl error incomplete session by timeout hatası bundan sonra notepad e yazdığım 3 4 harflik kelimeyi denediğimde sorunsuz bir şekilde çıkartma işlemimi yaptım fakat büyük dosyalarda pdf gibi bu dosyalarda çıkartma yapamıyorum sebebi nedir şimdiden teşekkür ederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Aldığınız hata işlem sırası tamamlanamadığından meydana gelen bir hataymış. Yani en son hangi cihaz ile yazdırma işlemi gönderdiyseniz o aygıtın bağlantısını kestiğiniz zaman diğer aygıtlar ile yazdırma yapabilirsiniz diye bir yorum buldum nette. Deneyebilirsiniz.

KS

MuyuX ProductioN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Denedim olmuyor bende ağda bi hata vardır diye yorum buldum fakat ne yapcağımı bilemedim

KS

MuyuX ProductioN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu modelde galiba yazıcı üzerinden resetleme yok hiçbir şekilde olmuyor anlamadım telefondan çıkartabiliyorum pc den kabloylada çıkıyor fakat pc den wifi ile çıkmıyor neyse sizede teşekkür ederim ilgilendiğiniz için çok teşekkürler saolun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri