Çözüldü Samsung Odyssey G4 240hz monitör alınır mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Bu seri için sıkıntılı diyorlar;ghosting oluyomuş.Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Bu serinin genel olarak paneli sıkıntılı ve iyi değildi.

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Ben samsung " " Modelini kullanıyorum. 2015 yılından bu yana bir sıkıntısını görmedim ve çok da keyif aldım hem oyun hem çizim hem de sinema işlerinde. Bu modeller içinde kronik sorunlar var dediler ama genelde deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından bende deneyim sahibi olmak için almıştım o sene de bile 2000 tl almıştım.

KS

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Paneli kalitelidir;
Hocam G-sync uyumlu oluyo mu bu

Ben samsung " " Modelini kullanıyorum. 2015 yılından bu yana bir sıkıntısını görmedim ve çok da keyif aldım hem oyun hem çizim hem de sinema işlerinde. Bu modeller içinde kronik sorunlar var dediler ama genelde deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından bende deneyim sahibi olmak için almıştım o sene de bile 2000 tl almıştım.
Hocam sorunlu vs denilince insan bi tereddütte kaliyo.Cagdaş bey bi ürün atmıs onu bi inceleyecegim

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hocam G-sync uyumlu oluyo mu bu

Hocam sorunlu vs denilince insan bi tereddütte kaliyo.Cagdaş bey bi ürün atmıs onu bi inceleyecegim
Destekliyor görünüyor;
Screenshot_6.png

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Dell olanı tercih ederdim. Genel olarak daha iyi oluyor.

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Tesekkur ederimm. Samsung G4 vs Dell hangisi mantıkli ,hangisini secmeliyimm??
Özelliklere bakınca Dell bir tık daha baskın. 27 inç olanını komşuma aldım görüntü kalitesi de güzel ve siyah ekran sayesinde çerçevesi belli olmuyordu. Fakat samsung konusunda size deneyimimi söyledim. O yüzden tercih size kalmış ;)

KS

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Özelliklere bakınca Dell bir tık daha baskın. 27 inç olanını komşuma aldım görüntü kalitesi de güzel ve siyah ekran sayesinde çerçevesi belli olmuyordu. Fakat samsung konusunda size deneyimimi söyledim. O yüzden tercih size kalmış ;)

Tesekkur ederim ..Dell almaya karar verdimm.Herkese iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri