Sanırım Asosyalim

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Uzun zamandır düşünüyorum acaba asosyal miyim, diye. Şu anda asosyal olduğuma karar verdim. Odasından çıkmayan, arkadaş ortamı olmayan okuldan eve - evden okula gidip gelen birisiyim. Zorunlu ihtiyaçlar haricinde de odamdan çıkmıyorum. Asosyal miyim tam emin değilim ama sizlerin de fikrini almak istedim.

muhammetyzicii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Uzun zamandır düşünüyorum acaba asosyal miyim, diye. Şu anda asosyal olduğuma karar verdim. Odasından çıkmayan, arkadaş ortamı olmayan okuldan eve - evden okula gidip gelen birisiyim. Zorunlu ihtiyaçlar haricinde de odamdan çıkmıyorum. Asosyal miyim tam emin değilim ama sizlerin de fikrini almak istedim.
para yok huzur yok arkadaş ortamı yok şahsen bende öyleyim tek sebebim para param olsa her zaman dışarıda gezerim bir şeyler yiyip içerim ama fiyatlar pahalı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Asosyalsin

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Asosyalsin hocam spor salonuna yazılmak iyi bi karar olabilir sen biriyle konuşmasanda senle muhabbet kurucak kişiler olucaktır tavsiyem

Ahmet V.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
para yok huzur yok arkadaş ortamı yok şahsen bende öyleyim tek sebebim para param olsa her zaman dışarıda gezerim bir şeyler yiyip içerim ama fiyatlar pahalı
parayla alakalı değil gerçek arkadaşlarla vakit geçirmek için paran olmasına gerek yok

CryCasher

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
turksun asosyal degil

onemli olan kendi istedigini yapmak ne oldugun onemli degil birine veya birilerine zarar vermedigin surece istedigini yap ve asosyalsin obezsin diyip spor salonuna git bas oglum diyenleri hatta sana tavsiye veren kimseye ben dahil uyma sadece kendince degerlendir sana mantikli geleni yap bunlar secenek degil tercih

Ahmet V.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
turksun asosyal degil

onemli olan kendi istedigini yapmak ne oldugun onemli degil birine veya birilerine zarar vermedigin surece istedigini yap ve asosyalsin obezsin diyip spor salonuna git bas oglum diyenleri hatta sana tavsiye veren kimseye ben dahil uyma sadece kendince degerlendir sana mantikli geleni yap bunlar secenek degil tercih
Turksun asosyal değil derken anlamadım

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Kimsenin birbirinin önceden tanımadığı ortamlarda bulunursan çevren genişler. Devletin açtığı ücretsiz kurslara katılmayı deneyebilirsin. Beğenmezsen devam etmezsin. Halk eğitim vs.. tiyatro ,resim, bilgisayar, dil. İllaki kafa dengi 1-2 kişiyle karşılaşırsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri