Saygisiz Eleman

Jaxery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Beyler,

CS face it atıyordum chate pls kickme team yazdım diye elamanın biri Türkiyeye ve Atatürke küfür etti steam profiline girdiğimde bilin bakalım arkadaşlar

Ekran görüntüsü 2023-08-15 220829.png

da kimi gördüm rica etsem şu elemanı bi rapor etsenize

Moderatörün son düzenlenenleri:

Remexus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Report edildi dc deki arkadaşlara da söyledim onlar da attı ama Valve banlamaz bunu gibi pek takmıyor

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Jaxery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Arkadaş kü*t galiba direk hedef aldığı şeyler klasik olduğuna göre.

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Kürt olmasına bişey demem de o ypg bayraklı hatta bayrak bile demiyim. ypg simgeli arkadaştan dolayı rapolarım bende akşam unutmazsam.

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Zaten öyle knk arkadaşlar kısmında ypg ppli bi dallamayı arkadaş eklemiş
Aynen onu gördüm dedim, tipine ufak bakınca anlaşılıyor dallamanın nasıl bir model olduğu. Yazık ne diyelim hayali şeylerle kendilerini hazlandırıyorlar.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Selam Beyler,

CS face it atıyordum chate pls kickme team yazdım diye elamanın biri Türkiyeye ve Atatürke küfür etti steam profiline girdiğimde bilin bakalım arkadaşlar

Ekli dosyayı görüntüle 25821

da kimi gördüm rica etsem şu elemanı bi rapor etsenize
aw k*rdüne bak doğru dürüst oyun alacak bile parası yok. Öşeklerle nesli çoğalmaya çalışıyor ettiği laflara bak. Memleket memleket olmaktan çıktı örgütü bi yerden, yabancısı surisi ara*ı bir yerden bi iç savaş çıksa da kazanan yoluna devam etse böyle daha kötü.

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
aw k*rdüne bak doğru dürüst oyun alacak bile parası yok. Öşeklerle nesli çoğalmaya çalışıyor ettiği laflara bak. Memleket memleket olmaktan çıktı örgütü bi yerden, yabancısı surisi ara*ı bir yerden bi iç savaş çıksa da kazanan yoluna devam etse böyle daha kötü.
Kürt demek bile yakışmaz bu yaratığa. İyi kürtlerde var ama bunlar büyükleri tarafından bazı şeylere aşırı derece aşılanan çürük elmalar.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Kürt demek bile yakışmaz bu yaratığa. İyi kürtlerde var ama bunlar büyükleri tarafından bazı şeylere aşırı derece aşılanan çürük elmalar.
Bi laf vardır eski Jitem'den kalma en iyi k*rt ... k*rttür :D orasını da sen doldur, forumda kükürt saldırısına maruz bırakma beni

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri