"sfc /scannow" Komutundan Sonra Windows'un Korsana Düşmesi (Win7)

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Georgia,]Merhaba arkadaşlar. Bugün saçma bir şekilde bu sorunla baş başa kaldım. Bilgisayar temizliği yapıyordum Cmd komutunda sfc /scannow komutunu girdikten ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bilgisayarım korsan yazılıma düştü. Win10 yükseltmek istemiyorum. Yazılım desteğini bıraktığı için orijinal de alamam.[/font]

[font=Georgia,]Win7 Loader, Microsoft Toolkit, RemoveWat tarzı şeyleri kullandım fakat fayda etmedi. Format atmak istemiyorum, çok fazla oyunum var içerisinde ve yedeklemek için yapabileceğim bir şey de yok maalesef. Yardımlarınızı bekliyorum.[/font]

[font=Georgia,]Teşekkürler.[/font]

KS

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
CihanKaldık' Alıntı:
oem key satın alabilirsiniz.

Çok pahalı ya  :-/

Lightning' Alıntı:
Oyunlar eğer orjinal ise steam de yedek alabilirsin

Maalesef. Bilgisayarı oyunlu olarak aldım. Steam üzerinden değil hiç biri :)

MSI' Alıntı:
Re loader w10 Crack var onunla yap anında çözüm :)

not: windows 7  lisanlamayın hata verebiliyor  tavsiyem loader

kullanın sitede mevcut

Böyle diyor ::) Loader da fayda etmedi.

KS

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSI' Alıntı:
Diğer lisansların fayda etmediği yerde yapıyorum onunla hiç bir sıkıntı görmedim

W7 kullanma diyor mecbur kalınca yapıştır gitsin

Yaptım ama yine tık yok. Aynen devam  :s

Mustafa Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sana tavsiyem bilgilerini yedekledikten sonra format atmandır,biraz araştırma ile Windows 10'a yükseltme istemeyen gereksiz güncellemelerin olmadığı Windows .iso'ları bulabilirsin.

KS

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
Korsan yazılım paylaşmak teşvik etmek yasaktır. Gerekli mesajlar silinecektir. Yeni bir harddisk alıp şuan kullandığın oyunları ikinci HDD'de depolayabilirsin.

Öyle bir şansım olsa zaten yedekleyip format atardım. Konuyu o şekilde yazdım zaten "yedekleme şansım yok". Neyse konu kilitlenebilir. Fayda etmedi hiç bir şey. Format şart oldu. Bir şekilde halledicem. Teşekkürler.

Mustafa Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biz kim korsan kullanmak kim :D Tabikide Dünya'nın en zengin adamını daha da zengin yapmak için çaba göstericez :)

Mustafa Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler\Yüklü Güncelleştirmeler konumuna gidip,kb97103 adlı Windows güncelleştirmesini kaldırın

KS

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSI' Alıntı:
Sana yalan söylüyorsun diye kimse öyle bir şey demiyor kardeşim bu programda olmayanı görmedim daha

Ben onu espirisine söylemiştim zaten  :rolleyes: Ama bende olmadı cidden :)  İstersen Tw yardımı ile tekrar deneyelim ? :)

Mustafa Al' Alıntı:
Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler\Yüklü Güncelleştirmeler konumuna gidip,kb97103 adlı Windows güncelleştirmesini kaldırın

Öyle bir güncelleme gözükmüyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri